Prosto z Supertestu: mapy Port i Lotnisko

Kontynuujemy maraton informacyjny z Supertestu. Tym razem dwie prototypowe mapy o roboczych nazwach: “Port” i “Lotnisko”. Spośród tych dwóch map deweloperzy wybiorą tę, która nada się do trybu Bitew losowych.

Mapa z dokami to prototyp areny mieszanej, na której znajdują się zarówno otwarte jak i zamknięte przestrzenie. Mapa podzielona została na dwie strefy – część otwarta (północ) i port (południe). Każda z tych części zapewnia możliwość gry na określonej klasie pojazdów. Portowa część lokacji przeznaczona jest dla opancerzonych czołgów ciężkich. Lekko opancerzone pojazdy mogą wspierać zespół ze skrajów lokacji. W centrum areny znajduje się wzgórze z podziemnymi tunelami, których kontrola pozwala na szybką zmianę flanki i atak z zaskoczenia.

Drugi wariant to mapa letnia o dość nietypowym wyglądzie – zresztą, zobaczcie sami na filmiku!

via WoT VK

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gregory

przecież te mapy to już były

Epitet

Ja na razie nie wybrał bym żadnej gdyż jak dla mnie jest tam za dużo miejsc do kampienia, i będzie tak samo jak z nową prowincją na supertescie (https://rykoszet.info/2017/12/22/prosto-z-supertestu-mapa-prowincja/) bitwy będą trwały po 15 minut i zakończą się remisem. To jest moja opinia.

Ryltar

“Spośród tych dwóch map deweloperzy wybiorą tę, która nada się do trybu Bitew losowych.”

A nie łatwiej dodać 2? Czy są tak ******** polskim drzewkiem/mapami HD/premkami/inną bzdurą że nie mają czasu dodać 2?

Wulgaryzm

Mi bardziej podoba się lotnisko i chciałbym zobaczyć w grze właśnie tą mapę 😀

lord

czekamy na nowe mapy byle to nie trwało kolejne 2 lata