9.21 – data wprowadzenia

Krótkie info: jak podaje WoT Express, data zaimplementowania nowej wersji w regionie RU została zaplanowana na 12 grudnia, a dokładniej w nocy z 11 na 12. Data wprowadzenia na serwer EU to zapewne 13 grudnia. Zapamiętajcie dwie rzeczy:

  • Przed wypuszczeniem aktualizacji musicie zrekrutować Czołgistkę, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście (rekompensata za wyłączoną Kampanię). Po tej łacie będzie to niemożliwe!
  • W aktualizacji 9.21 brytyjski niszczyciel czołgów FV215b (183) zostanie zastąpiony przez FV217 Badger. Jeśli macie FV215b (183) w swoim garażu, w momencie wydania aktualizacji 9.21 otrzymacie dodatkowo FV217 Badger i zatrzymacie FV215b (183) jako pojazd specjalny.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rFTE

Tak w temacie: zrekrutowana tzn przypisana już do nacji i pojazdu czy tylko “oczekująca” na przydział do konkretnego kraju/pojazdu?

Tak... Albo nie.

A jak myślisz?

rFTE

A jak Ty myślisz?
Pomogłeś w ***…..

Kargul

Sam sobie wybierasz wszystko.

ChrisN

Chce kupić niech kupuje 😉 jego pieniądze jego sprawa .. płacz o kase innych jest zwykłym zawistnym bólem tyłka … ja osobiście poluje na e25 ^^

macon

Mam juz ob 260 a dodatkowej załogantki nie dostałem. Na ticket wg stwierdziło, że nic nie wie, bo ma za dużo innych zgłoszeń…

sdsdsd

sdsdsds

JaPeDe

Wierzchołek drzewa do 12 Grudnia

Nooo nie spodziewałem się Kappa

pepe2442

A beneficjenci z WG mogą sobie kupić nowe fury albo coś tam …. za naszą kasę. a gra i MM jest nie sprawiedliwy i tak będzie nadal bo oni muszą zarabiać na naiwnych

Szczecinianin

15 grudnia wracam z wojska tak wiec nic nie strace …

DALERIUM

Ciekawi mnie czy po tym pathu w kalendarzu adwentowym pojawi się elc 90 lub ta vk 168.01

Szczecinianin

Nie liczyłbym na to …Po 2 to po co ci one ?? zeby tylko kupić ?? a tak płaczenie na wg …