World of Tanks – Czołgi adwentowe #2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bolek

A gdzie porównanie z T25 Pilot1, nie ma bo pilot jest lepszy no i był do zdobycia za czas przy kompie a nie kasiorkę . Nie wprowadzajcie ludzi w błąd no chyba że ta strona jest związana z marketingiem WG

Mich_

Też sądzę, że do porównania powinien być dodany T25 Pilot

Kiki

Panie Binar, pancerz na wieży ma w niektórych miejscach nawet 200 mm grubości więc to wcale nie tak źle. Zasługa jest to jarzma które przykrywa około 90% całego przodu wieży. W niektórych malutkich miejscach ma dzięki skątowanemu pancerzowi nawet 300mm i to w połączeniu ze Spaced Armor (stąd pewnie ten okolicznościowy rykoszet od Jagd E100 i pewnie czasami od HEATów wyższych tierów). Problemem są miejsca które jarzmo nie przykrywa poniewaz jest tam około 150-170mm efektywnego pancerza. W każdym razie właśnie na wieże powinno się grać w tym pojeździe, szczególnie że sama wieża nie jest duża a działo ma 10 stopni depresji. Coś tam powinno odbijać szczególnie od niższych poziomów oraz nawet innych ósemek. Niestety obecny MM powoduje częste losowania na X tier a tam już raczej pancerzem wieży nie pogramy. Wciąż jednak 390 metrów bazowego zasięgu to nie tak źle i możemy trochę samą wieżą pospotować zza górek czy wydm przy losowaniu +2.