Partnerstwo Wargaming z deweloperami Let It Die

Firma Wargaming, ogłosiła partnerstwo z japońskim studiem GungHo Online Entertainment. W niedalekiej przyszłości, w grze Let It Die pojawią się treści związane z World of Tanks.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z GungHo i Let it Die, jako że pierwszy raz w historii Wargamingu World of Tanks pojawi się w tytule spoza franczyz firmy. To przykład fenomenu, jakim stał się World of Tanks, w którego gra już 130 milionów graczy na całym Świecie.” mówi Ozan Kocoglu, dyrektor wydawniczy World of Tanks.

Do tej pory doniesiono o dodaniu do Let It Die nowych naklejek, obrazów, które będą przypominały graczom o World of Tanks. Ta dodatkowa zawartość pojawi się przed końcem roku, a w przyszłości “istnieje możliwość dodania innych niezapowiedzianych funkcji“. Na całym świecie projekt został pobrany ponad 3 miliony razy.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
LazyPower

“Let it die” Nieoficjalne motto WG a propos WOT-a xDD

rr

że tak się zapytam… po co nam takie gówniane info w ogóle nie związane z grą?

Może i gadam głupoty...

Jest związane z grą. Przeczytaj artykuł. A po drugie… Czy ktoś ci każe czytać to z kim WG nawiązało współpracę? Wydaje mi się, że nagłówki wiadomości są wystarczająco dobrze sformułowane, by można było przewidzieć treść, a odrobina inteligencji wystarczy, by stwierdzić, że obie strony muszą mieć jakąś korzyść.

rr

wchodząc na rykoszet człowiek oczekuje konkretnego info związanego BEZPOŚREDNIO z grą… a nie że WG nawiązało współpracę z jakąś gównofirmą z Japonii robiącą jakąś tam grę gdzie w tejże grze będą plakaty, naklejki na ścianach itp. Co to ma do rzeczy z WoTem? Aaaaa no tak reklama reklamy 🙂

parabole tańczą

no to po co to w ogóle czytasz? 😀