9.19.1 – serwer testowy

Krótkie info. W dniu jutrzejszym ma wystartować publiczny serwer testowy patcha 9.19.1 – ciągłe opóźnienia i wyłączone serwery spowodowane są problemami technicznymi. W najgorszym przypadku, czekać trzeba będzie na drugą iterację testu.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
filipgustaw

Niezly Szajs
Pudel nie będzie w drzewku tylko w sklepie premium…

Znafca

Jakby jeden głąb z drugim orientował się w co gra to by wiedział, że najpierw wypuszczą za kasę, a potem dopiero w grze za gold. Analogicznie było choćby ze Skodą T40, czy Chi Nu Kai.

JABKO1414

Ale skodą dało się pograć na serwerze testowym zanim ją wprowadzili do sklepu, pamiętam bo ją testowałem.

Niezly Szajs

I jak zwykle śmieć hwallack, głupoty wciska. Nie ma polskiego czołgu. ********* burak powinien w końcu dostać kopa, kurka.

Bow
Anonimowo

“Failed to connect to the server. The server may be unavailable, or your network connection settings may be wrong.” – Gratulacje WG, tylko tak dalej !

Oleynick

A myślisz, że dlaczego jest to serwer TESTOWY?

Anonimowo

Bo według mnie lepiej zająć się nową łatką kolego niż KOLEJNYMI CZOŁGAMI PREMIUM 😉

Vistus

Nie moge wejść na serwer testowy 9.19.1 co jest … pobrałem serwer dlaczego nie moge wejść lub co mam zrobić ?

Znafca

Odinstalować Windows.

mic_613

xD

Antek

A jak wam się podoba nowa WZ-tka. Obecnie idę do 113 ale mam teraz dylemat i może lepiej będzie kupić nową WZ-tke na X tierze.

Niezly Szajs

113 lepsza. Wz ma -7 a nie -10 depresji jak to co niektórzy pisali

Facet

Udało mi się wejść na tego testa .. pudla nie było ale oznaczenia czołgów w sensie naklejki na wieżę są polskie i to bajeranckie !

Anonimowo

wszedłem przed wczoraj przed newsem juz działał, Pudelka nie ma w drzewku, tak jak i drzewka, jest tylko w porównania czołgów, ale przy podglądzie pojazdu ” nie masz sciągniętych tekstur modelu t-34 by pokazać ten czołg ” xD

The_Apeir0n

masz plska flage w garazu jak wybierasz np. ze pokazuje ci same 8 tiery, HT etc.

sonic

Bo drzewka nie ma i nie będzie.

Facet

Ciebie nie ma i nie będzie ..

J-23 znów nadaje

Nie ma czym się podniecać, przecież była informacja, że w tym roku nie mają w planach dodanie nowej nacji. Więc jedyne co jest to to, że dla podniety (co poniektórych) dodadzą „naszego czołga” (znaczy się zdobycznego).

Oleynick

Widzę, że jak już wejdzie to niektórzy tutaj stracą sens życia xD O co wtedy zaczniecie marudzić? Że złe czołgi? Że tylko jedna linia? 😉