Balans 2.0 – Problemy i rozwiązania

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Blllee!

Ta gra jest na dnie, zapada się w mule i zaczyna śmierdzieć padliną … wqrwia mnie już tak, że nawet nie jestem w stanie tego opisać w sposób w miarę kulturalny. Podobne emocje mną targały jak oglądałem mecze reprezentacji kiedy prowadzili ją Smuda i ten następny gamoń.

Zi3lu

Kolejki do gry wróciły. Samo granie jest nudne. Albo jedziesz za stadem, albo czekasz za kamyczkiem, a gdy się wychylisz aby sprzedać bułę bo jesteś pewny, że dobrze celujesz widzisz “magiczny kąt penetrator uszkodzony” po czym dostajesz dziwnym trafem w gąskę, w działo albo zbierasz gongi za full dmg. Przeżywalność i długość rozgrywki, o której była mowa nie istnieje, bitwy jak kończyły się szybko tak kończą się nadal. Teraz gra decyduje czy wygrasz starcie 1vs1 czy nie. Nie liczy się to jak dobrze grałeś, grasz, jaki masz skill. Jak masz farta to Ci się uda, jak nie to sorry ale magia rng zrobi swoje. Strzały z magazynka nie wchodzą jeden po drugim w to samo miejsce w cel który się nie rusza. Pojazdy na dobiciu magicznie odbiją wszystko z każdej strony. Goście na strzał jakimś cudem zostają na ogryzku HP, pomimo tego że wcześniej trafiłeś z największym możliwym zadanym dmg. Gra jest powolna i statyczna. Widok mbt kampiących z tyłu i czekających na to co wyświetlą inni jest naprawdę bezcenny. W sumie co się dziwić mbt to teraz worki z free hp do zbicia. Spot nie istnieje. Obecny system łupów i ekonomia ma na celu ograbianie graczy z tego co udało im się zdobyć i zarobić (np. ujednolicony i wysoki koszt modyfikacji dla wszystkich tierów). O banowaniu i kasowaniu postów na forum nie muszę pisać bo to oczywiste. Niewygodna prawda jest, no cóż niewygodna. Klakierzy jak chwalili tak będą chwalić dalej, obiektywne głosy krytyki mówiące o tym że jest źle a nawet gorzej niż wcześniej są albo kasowane, przemilczane, albo tak zakrzyczane że odechciewa się jakiejkolwiek dyskusji, no bo ich racja jest ważniejsza, prawdziwsza, i tak jest i ma być.

Sheyki

Ja tam nie odczułem, żeby było gorzej. Jedynie liczba graczy boli. Czekać 5 minut, żeby znalazło 4 osoby?… Podczas gdy w wocie czekało się max 10s na bitwę na topie, czyli jakby najtrudniejsza sytuacja dla mm (mówię o bugu z solo-plutonem), a na zwykłą bitwę na 9/10 czeka się 1-5 sekund.

Robcio

Potwierdzam , jeszcze gorzej niż było .

Kk2

Ta gra leży i kwiczy…
Uwalili ją do końca! Niewidzialne rakietowce spamują rakietami, gdzie SOA nie spełnia swojej roli i w bardzo krótkim czasie albo giniemy albo zostajemy na ogryzku.
Nadmiar braku penetracji, zbyt duży kąt, uszkodzony wewnętrzny moduł, uszkodzony zewnętrzny moduł, minimalne uszkodzenia, brak penetracji, gąsienice lub pocisk przy pełnym skupieniu i dobrej załodze nie trafia w cel – jednym słowem większość strzałów powoduje brak uszkodzeń!
To krótkie streszczenie zmian w ich cudownym balansie 2.0!

Dodatkowo napisanie na forum gry własnej niepochlebnej opinii o zmianach kończy się usuwaniem komentarzy i banowaniem na forum za trolling…