Wydłużono sezon na Mapie Globalnej

clanwars_new_new_banner_684x280

Krótkie info. Tak jak wcześniej wspominaliśmy (KLIK), piąty sezon na Mapie Globalnej jest przedłużony do 21 maja (tak, tyczy się to również europejskiego serwera). Na weekend majowy, od 1 do 9 maja włącznie, Mapa Globalna zostanie zamrożona.

W związku z przedłużeniem sezonu i majowym zamrożeniem mapy, deweloperzy dodali ósmy etap rozgrywek. Będzie on trwać od 15 do 21 maja.

Możliwość wykonywania klanowych misji i zdobywania punktów zwycięstwa również będzie przedłużone aż do zakończenia sezonu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bez nicku_Brawo Wg

Najlepsze jest to ze nie ma o tym oficjalnej informacji od WG tylko od informatorow…

Krzysiek

Pomysł debilny – ludzie już robią bokami!!! Miało być 5 tygodni chyba !!! Ciągle dokładają kolejne tygodnie walki po prostu oszustwo! Jaki sens jest w tym? Komu to ma służyć – na pewno nie graczom? To jak jakaś kampania normalnie tylko nagrody liche!
A nawet jeśli już to WG powinno pomyśleć o jakichś konkretnych nagrodach, a nie jakieś ochłapy rzucają ! Wstyd – tyle kasy tłuką, a nagrody jak jałmużna – pfe emblematy jakieś tylko – żałosne.