9.17 – nowe emblematy
Takie krótkie info. Jutro wraz z nową aktualizacją zostanie dodanych kilka nowych emblematów 😉 Dostępne dla wszystkich serwerów.
via WoT Express
by Bin4r ·
Takie krótkie info. Jutro wraz z nową aktualizacją zostanie dodanych kilka nowych emblematów 😉 Dostępne dla wszystkich serwerów.
via WoT Express
Bin4r
Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!
Twitch.tv - Zurugula
Sklep premium / World of Tanks
Sklep premium: 🇬🇧 GSOR 1010, Object 274a, Somua SM
14:22, 18 kwietnia 2025
Artykuły / Media / World of Tanks
Mieliście punkty MillionPugs? No to już nie macie. xD
15:58, 17 kwietnia 2025
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: 🇨🇿 SZDV VZ. 50 – Szczegółowe parametry
10:06, 11 kwietnia 2025
Artykuły / Sklep premium / World of Tanks
Wydarzenie na Prima Aprilis: Dziwaczny bazar!
14:06, 1 kwietnia 2025
Facebookowa Grupa Wot
Facebookowa Grupa WoWs
War Thunder na Facebooku
na co mnie to panie ?
Przez płacz niedorobionych dzieci WG zrezygnowało z bonusów do załogi 🙁
iBlack sam jesteś niedorobiony uważając że to był dobry pomysł, zwykły skok na kasę żeby ludzie wydawali hajs na emblematy.
Ojej faktycznie napad ze scyzorykiem w biały dzień. Emblemat kosztuje około 50-200 golda zależnie od tieru, a biorąc pod uwagę promocje 50% które pojawiają się przynajmniej z 5 razy w roku ceny robi się nie do przeskoczenia. Zaś 2-3% bonusy do umiejętności robią z czołgu OP 🙂