Najgorsze czołgi w World of Tanks #7 – NewMulti2k
W poprzednich odcinkach spotykaliśmy różne dziwactwa, od popularnej „kaczuchy” po np. Churchilla GC. Tym razem na temacie znajdzie się amerykański czołg średni, M3 Lee. Przyjemnego oglądania!
Bin4r
Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!
Twitch.tv - Zurugula
Facebookowa Grupa Wot
Facebookowa Grupa WoWs
War Thunder na Facebooku
Polecam Skode T 24 na kolejny film.
Przecież to jest uber. Nie dość, że farmi wn i wr to jeszcze przyjemnie się tym gra.
zagrałem nim tylko 27 bitw i trafil się radley 10 specow i 8 dużych kalibrow (XTe powyżej 99.99%) wiec zależy od gracza a nie od czołgu bo dobry gracz zagra najwolniejszym czołgiem a zarazem z najgorszym działkiem który ma np. amx 40
skoda t24 jest dobra, minusem jest średnia szybkostrzelność. Sam posiadam skode i moge powiedziec że to dość dobry tank
To jest tank do rzucania kartofli. Jest mobilny ale strasznie niecelny. Spread działa podczas ruchu nie daje mi fanu. Jak widzę oponentów w tym tańku to zawsze on zalicza zyza, trafia od drugiego ale po tym czasie dostaje trzykrotnie i gościa już prawie nie ma.