Współpraca WG ze społecznością – jak to wygląda?

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mkw73

Czytając kolejny już artykuł poświęcony przedmiotowemu zagadnieniu nieodparcie zadaję sobie pytanie:
1. Czy jesteście aż tak wyidealizowani (chciałem napisać: naiwni, ale się ugryzłem w język) że doszukujecie się metamorfozy koncernie WG jakby to był człowiek a może “super ktoś” taki “wielki brat” który robi wszystkim fajnie, tylko trochę się pogubił ale teraz to już odnalazł i będzie dobrze? Spadają obroty i wpływy a chęć zrobienia dobrze graczom nie wynika z chęci zrobienia laski za większą kasę, tylko z rozwoju konkurencji i mniejszym wpływom w nadchodzącym czasie. Nie chcąc uogólniać muszę jednak stwierdzić iż, dotychczasowe wynurzenia są tak samo płytkie jak i wiedza o biznesie dotychczasowych autorów artykułów tego i poprzednich (bez urazy, jestem Waszym wiernym czytelnikiem ale macie Panowie swoje ograniczenia).
2. Nikt nie porusza kwestii prawnych i handlowych związanych z ponoć darmową platformą do gry jaką jest WOT w kontekście wersji 2.0. Zapewne Panowie wiecie iż, idąc do sklepu i kupując bułkę zawieramy umowę ciwilno-prawną. Tak samo jest z towarami takimi jak czołgi tzw. premkami kupowanymi za prawdziwe złotówki lub euro. Każda umowa ma to do siebie iż, relacje stron są wzajemne oparte o dokonane porozumienie i uzgodnioną cenę zakupu. Jak zatem w świetle zmian platformy 2.0 będą wyglądać zawarte dotychczas umowy na czołgi premium, przy założeniu że zostaną “znacząco znerfione” ? Polska może to nie Stany ale może się stać tak że biznes prawniczy nie tylko w naszym nieszczęśliwym kraju nagle się ożywi…
3. Od dawna nie byłem przekonany co do idei serwerów próbnych. Oczywiście zarówno sposób zapisów jak i pewne możliwości z nich wynikające dawały producentowi uzasadnienie do angażowania DARMOWEJ SIŁY ROBOCZEJ. Tzw. “piaskownica” jest współczesną formą wyzysku w najperfidniejszy sposób! Dlaczego napędzanie młodych ludzi do testowania WoT’a jest powszechne? Dlaczego ZA PRACĘ NA RZECZ WG ludzie nie otrzymują pieniędzy ??? Może niech WG zatrudni kilu czy kilkunastu tysięcy testerów i odczuje realne koszty pracy. Dlaczego i Wasz portal przyczynia się do pędu polegającego na wykorzystywaniu młodych ludzi do DARMOWEJ PRACY a w efekcie czego potęgowania zysków producenta ? A może to jest tak że jesteście jednym z wielu trybów tego mechanizmu, od czasu do czasu uruchamianym na potrzeby korporacji a może sami się w tej sprawie wypowiecie…
I na koniec przydługiego już i tak komentarza. Jako Wasz stały i wierny czytelnik, proszę poruszajcie tematy równie ważne jak sam rozwój gry, takie jak eliminacja chamstwa z WoT’a (znakomite filmiki z cyklu “Ciemnota”), konsolidacji polskich klanów i sposobów odwrócenia złego wizerunku na forach i w samej grze czy też pokazywaniu dobrych wzorców polskich graczy. Świetne materiały zamieszczane w “Ciemnocie” ale z drugiej strony brakuje materiałów jak grać dla zespołu, jak grać w plutonach, o pomocy i jak grać aby o Polakach na Wocie pisano “well done Poles”. Uprzedzając najprostszą z możliwych odpowiedzi: “na forach tych rzeczy nie ma a Ci którzy się tym powinni zajmować się tym nie zajmują”
Pozdrawiam i życzę sukcesów

przecinak

Witam mam pytanie może nie tu powinno być skierowane ale co z kątem premium na piaskownicy – jest aktywne czy nie. Bo mnie to zastanawia .

FanAW

“– gra ma dawać radość, nie irytować.”

Tylko źe jak ktoś przegrywa z rzedu 10 bitew lub więcej to ciężko sie nie irytować , naprawili by MM i było by dobrze , niech po równo rzuca dobrych i słabych graczy ,a póki co do jednej drużyny rzuca koksów a do drugiej żółtodziobów stąd nazwa “szybkie bitwy w 3 min”

Altrux

Naprawde? Bo jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Slynny streamer Dioxis chcialby pomoc w popularyzacji WoTa, ale WG mu odawia, bo nie. Gosc nawija o WoTcie, robi konkursy, a WG do niego plecami. WG popraw sie!

maszynypancerne

Altrux,działania WG są niezrozumiałe dla wielu ludzi,starając się dostać na CC na konsoli byłem obserwowany przez Falathi ponad miesiąc,po ogólnych wiadomościach z Falathim czyli ok 3 miesiące nie dostałem się i dostałem odpowiedź że muszę być popularny,sorry ale skoro ja mam 3520 widzów a ktoś ma niecałe 700 i jest CC to o co tu chodzi?

MaNiAc

Falathi to pała i sprzedajny wieprz…

Jaszczurkowiec

No jedyne zdanie jakie mi się spodobało na tej stronie.