9.15 – szczegółowa lista zmian parametrów czołgów

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JaponiecYT

Może się wtrącę do tego, O-I i O-I Experimental to mozolne czołgi pod względem czasu ładowania,prędkości jazdy i obrotu, nie wspominając że większość graczy wie gdzie są weak pointy tych kolosów.

Kolejne to https://www.youtube.com/watch?v=Yy0B7DzGBFo – serio? kpią czy o drogę pytają VII tier HT VK 45.03 ,tyle hp i pen. pancerza ? co im zrobił ten czołg że został tak skrzywdzony przez nich, tak samo inne pojazdy których nie wspomnę.

Niech nie słuchają się niestandardowych graczy zaczynających grę bo to aż serce boli.

Wynik:Są sytuacje że pieniążki się nie zgadzają w skarbcu ponieważ niby ,,Armored Warfare” kradnie im klientów, dla czego bo wargaming psuje tą grę.
Dziękuję to na razie wszystko co mam do powiedzenia.

JaponiecYT

Jak już to proszę pisać pod tym jeśli chodzi o odpowiedzi czy pytania do mnie.

dwkmfmkeawafewcmw

O-I exp i O-I są OP. przy dobrym losowaniu Exp rozwali KV-1(!) na 2 strzały! A o-I nawet na jesen strzał. A nawet jeśli Exp nie ma pancerza to co z tego skoro ciśnie jakieś 40 km/h? Zwykłe O-I nie jest łatwe do przebicia.

JaponiecYT

Wszystko ok ale O-I i O-I Experimental mogliby zostawić to i tak mozolne czołgi, wielu co grają w tą grę od dłuższego czasu wiedzą jak przebić O-I ale obniżony czas ładowania, większy rozrzut, wolniejszy obrót wieży mimo że tak wolno obraca, byle czołg jak elc amx bis czy cromwell się przyklei to niemożna już się obronić na otwartym terenie a na zamkniętym też jednak trudno się wyrwać z tego uścisku, hp te 20 zawsze mogą się przydać,prędkość 29 km/h a przy walce z górką 8-9 km/h,nie wspomnę już nawet o obrocie czołgu aby się nawrócić , najlepiej aby wargaming się zrehabilitował, nie chcę grać w grę z tak dużymi wymysłami po prostu zaczynają psuć tą grę po kroku a potem wynik: kasa się nie zgadza ponieważ ,,Armored Warfare” im zabiera klientów, czemu? bo partaczą, a fizyka gry odpowiada mi i nie trzeba jej zmieniać w żaden sposób.

To moja Ocena nie wiem jak inni.

JaponiecYT

Proszę nie pisać pod tym,chciałem to poprawić ale po odświeżeniu strony już nie mogłem.

nemovado

I tak oto STA-2 (med) stał sie pogromca tanków ciężkich, a poczciwy “ciężar” IS-6 nadal ma penę poniżej 200… Pojeby w WG nadal żyją!

Zurugula

Gdzie mój buff dla Typa 4 Cegła?! 😀

Zabka

A 112 nie miał dostać buffa? O.o

White_Lies

O-I był niesamowitym mułem. Teraz będzie jeszcze gorszym. Sold.

iBlackLagoon

Doczekałam się buffa dla tygryska.

aaaa

132 wystarczało nawet na t.VIII
Ech gracze i ich inteligencja.

VASKI_PL

W końcu buff dla sta-2, nareszcie stanie się jako tako grywalny z peną 212mm

iBlackLagoon

185 wystarczało nawet na t.X
Ech gracze i ich inteligencja.

Dawid

mogli by do chellengera dodac 20 funtowe dziaøo z at-7 bo jest nie grywalny

Neoros

Fakt jest bardzo trudny w grze, ale nie nie do ogarnięcia.

Janusz WoTa

Przyjemność gry Challengerem jest uzależniona od drużyny. Jak drużyna jest słaba, to sami nic nim nie zrobimy (brak pancerza). Jeśli mamy jakieś wsparcie, choćby plutonowego, to swoje idzie nim naklepać. Zwłaszcza przy tak spamerskim działku. No i pociski premium ze świetną penetracją pozwalają bezproblemowo klepać wszystkie czołgi.

No i zgodzę się z Dawidem. Przydałoby mu się nieco lepsze działko jako alternatywa dla 17-funtówki (decyzja gracza sprowadza się wtedy do: RoF lub pena). Niekoniecznie musi mieć 226 peny, ale w pełni kontentujące by było 200 peny.

dawid

dokładnie januszu Wota 🙂

terax

a jaką ma szybkostrzelność amx cdc

lol

6 s