Malinówka Zimą: zmiany na mapie – Blitz

O tym, że deweloperzy pracują nad zmianą i odpowiednim przerobieniem mapy: „Malinówka Zimą”, większość graczy dobrze wie. Niedawno, projektant map Konstantin Czerniakow podzielił się z nami zasadami, którymi kierują się deweloperzy podczas pracy nad nowymi lokacjami w grze i nad aktualizacjami już istniejących właśnie na przykładzie tej mapy.
 
Kiedy wyjdzie aktualizacja 2.8, będzie mieli możliwość osobiście zapoznać się z nową wersją „Malinówki Zimą”, a także przygotować się do efektywnych bitew i wybrać najdogodniejsze pozycje – które możecie poznać już teraz. Poznajcie najbardziej znaczące zmiany tej mapy!

Zapraszamy na nową „Malinówkę Zimą”!

Najbardziej znaczące zmiany dotyczą góry, która wcześniej była obowiązkowym miejscem spotkania się wszystkich graczy, podczas gdy na innych terenach mapy absolutnie nic się nie działo.

Góra praktycznie znikła.
 
Teraz całe terytorium wsi stało się przydatne do bitwy i śmiało można dojechać do centrum mapy bez obawy, że zostaniemy zniszczeniu od ostrzału ze szczytu góry.
 
Jezioro w środkowej części mapy nie groziło utonięciem, lecz drastycznie wpływało na prędkość pojazdów i nie było tam możliwości ukrycia się. Teraz mrozy są bardziej siarczyste, lód grubszy i dzięki temu nie wpływa na mobilność czołgów.
Jezioro przestało być „strefą śmierci”
 
Poza tym, od teraz zatwardziali rybacy przekopali jezioro i postawili tam skromne, lecz bardzo mocne domki rybackie – doskonałe kryjówki dla waszych pojazdów!
 
Samolot, który rozbił się w polu, znikł – zapewne rozebrany na pamiątki o domowe potrzeby. W jego miejsce pojawił się statek na polu.
Statek – to nie jedyna innowacja na polu. Pojawiły się także pagórki z krzakami – akurat dla niszczycieli. Z tego miejsca da się utrzymać pod ostrzałem zarówno pole jak i część wsi, a nawet ostrzeliwać bazę. A za zniszczonymi oborami można pograć na wieżę!
 
No, także tyle.. nowe radzieckie niszczyciele, materiały eksploatacyjne, odnowiona mapa „Malinówka Zimą” muszą trafić w gust każdego. Pozostało tylko czekać na wyjście wersji 2.8 i zagrać na odnowionej mapie osobiście!
01_malinovka 02_malinovka 03_malinovka 04_malinovka 05_malinovka 06_malinovka 07_malinovka 08_malinovka 09_malinovka 10_malinovka

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

1 Response

  1. dani craft pisze:

    fajne bardzo polecam, gram w world of tanks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.