Rage

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

2 komentarzy
Mbkdx

Bzdury, bzdury… Osoba pisząca ten post pokazała sama ze zasługuje na order który jest na samym początku tegoż wątku. ,,22% szans na wygrywaniu przy zbijaniu x2″ Odinstaluj mody każda drużyna to 50 50 a narzekasz jak typowy polak w internecie. To listę modów zakazanych modów możesz sobie wsadzić w 4 litery. Ta lista dotyczy tylko serwera NA tudzież rosyjskiego jak i wschodnioazjatyckiego. Szczerze? Ocenie Cię tak , jesteś nisko przeciętnym graczem który narzeka a w żadnym stopniu nie przechyla szali zwycięstwa na swoją drogę, wychodząc obniżasz ją jeszcze bardziej.
Pozdrawiam mbkdx

iBlackLagoon

Inne serwery śmieją się z EU, że tylko na modach umiemy grać.