Wersja 1.10: Zestaw stylizacyjny “Dzień Czołgisty 2020”, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. ruski_pancerz_2137 pisze:

  Wierzchołek drzewa na Manticore i Obj. 140, nie dziękujcie

  • Bin4r pisze:

   Jeżeli się nie mylę, ostatnie wierzchołki były pierwszymi, które powieliły się na pozostałych serwerach, niemniej nie sugerowałbym się aż tak do końca sneak peek’iem z serwera NA. Warto brać poprawkę na to, że mogą się one różnić w zależności od regionu.

 2. Judasz pisze:

  To zależy, ja gram od 2012 i też czasem zdarza mi się powspominać jak to było na początków, przywołuje wspomnienia nie tylko z samej gry, ale również z momentów poza growych i nie ma w tym nic dziwnego
  Dopóki wiesz kiedy przestać, nie zaniedbujesz codziennych obowiązków i gra nie jest dla ciebie sensem życia to nie masz czym się przejmować.

 3. McMiczo pisze:

  Powiedzcie koledzy czy to źle jak kiedy grasz od 6 lat w tę grę to ona staje się dla ciebie czymś więcej niż tylko grą? Gdy każde większe wydarzenie takie jak 10 lecie wywołuje u ciebie wspomnienia nie tylko z samej gry ale i dzieciństwa? Czy to tylko uzależnienie a ja mam coś nie tak z głową?

  • jerzaq pisze:

   Do gracza McMiczo

   Gram od ponad 6 lat – pierwsze 3 lata faktycznie było uzależnieniem potem minęło gram dla odchamienia się po ciężkim dniu w pracy maks 3h tygodniowo. Teraz patrzę na grywalność jak i jakość tego produktu. Niestety jeżeli chodzi o część grywalności to jest coraz marniej brak zgrania teamów gracze na modach , cheatach i wszechobecny „złoty deszcz” . Jakość – grafika/miodność stoi na przyzwoitym poziomie. Kiedyś dawałem w swojej ocenie 10/10 obecnie 4/10 . Wot sporo stracił ze swojego czaru starsi gracze wiedzą o co chodzi , natomiast początkujący gracze mimo dużego uproszczenia gry szybko odchodzą również wiadomo dlaczego (temat rzeka).
   Co do twojej głowy to wszystko z tobą ok to nie uzależnienie tylko przyzwyczajenie 🙂

  • Adrian pisze:

   Zdecydowanie uzależnienie. Zgłoś się do psychologa. Zdrowa psychicznie osoba, nie pisałaby nawet takiego komentarza.

 4. Majkel pisze:

  Bin kiedy wchodzi wersja 1.1 ?

 5. warGAYming pisze:

  Wiadomo czy punkty z programu rekrutacyjnego przechodzą? Zostało 7 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.