World of Tanks: Kod zaproszeniowy

Kod zaproszeniowy do World of Tanks: DRIVETRIBE . Do zgarnięcia:

 •  Konto premium World of Tanks: 7 dni
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Excelsior
 • 250.000 kredytów;

Okres wypożyczenia 10 bitew:

 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Tiger 131;
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Panther/M10;
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png leKpz M 41 90 mm.

Kod zaproszeniowy

Kody zaproszeniowe mogą zostać użyte tylko w przypadku nowego konta. Jeśli Ty lub Twój znajomy nie graliście wcześniej w World of Tanks, te kody nadają się idealnie, by rozpocząć karierę czołgisty z dodatkowymi bonusami na start.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

43 komentarze

 1. Swineq pisze:

  DriveTribe… To nie jest powiązane z kanałem na YT o tej samej nazwie?

 2. King pisze:

  Zrobilem nowe konto dostałem ten czołg tak jak jest napisane, a czołgu na wypożyczenie żadnego oszustwo.

 3. Swój chłop pisze:

  Super – będzie na program rekrutacyjny 🙂

 4. Odys pisze:

  Kasa im się zaczyna nie zgadzać i szukają naiwniakó.

 5. beton_man pisze:

  Tank Retards? ;D

 6. Anonim pisze:

  To jest zestaw stylizacyjny łowca.

 7. hamci pisze:

  Czy ktos wie moze jak wyglada styl 2d Ranger z tank rerards / Tier II ?? Bo nie wiem czy to wybrac czy inne nagrody… nie przypominam sobie aby ten styl byl tutaj omowiony ale moze sie myle??

 8. Lozar pisze:

  W d..niech sobie wsadzą kod dla wybrańców .

 9. Anonim pisze:

  Marzyłem o wysypie botów na szóstkach <3

   • Anonim pisze:

    Ale na 6 może grać. A to tylko na goldzie daje radę nawet vs V.

    • glus1321 pisze:

     przy MM +2/-2 na pewno dużo ci to da

     • Anonim pisze:

      Excelsior ma +1/-1 mm, także ten tego!

     • glus1321 pisze:

      Kolega jest pewnie z grupy IQ poniżej 0… Więc wytłumaczę.. MM +2/-2 na 6 więc jak do cholery ma często spotykać te 5 z preferencyjnych MM??? Coś jeszcze wytłumaczyć? Jak przyszedłeś tu zabłysnąć to polecam gry +5

     • glus1321 pisze:

      ojojo… tylko że jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że on grając 6 ma MM +2/-2… wiem wiem…. myślenie boli… szkoda że takich graczy jest coraz więcej w wot.

     • Anonim pisze:

      „ojojo… tylko że jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że on grając 6 ma MM +2/-2… wiem wiem…. myślenie boli… szkoda że takich graczy jest coraz więcej w wot.”

      Grając 6 ma mm+2/-2? O czym ty bredzisz? Jak gra VI tierem i ma Excelsiora w bitwie, to jest na topie. Ten komentarz nie jest mój „Marzyłem o wysypie botów na szóstkach <3"

      Reszta tak.

     • glus1321 pisze:

      a co aż tyle pogra na te boty w 5???? wiecznie go będzie dawać na MM -2, że będzie grał na 4-6… pomyśl… myślenie nie boli… istnieje też MM+2, że go będzie **********ć na 7 8. i co na tych tierach sobie też pogra z Excelsior z MM-1/+1???

     • Anonim pisze:

      O czym ty piszesz. Mowa jest o Excelsiorze. Którzy nie zagra na VII.

  • MiniMe pisze:

   Widze, ze wy wszyscy tutaj to „eksperci”. Blackdog`a nikt niezauwazyl? Lekkiego czolgu z 8go tieru? Super, nowy gracz, niemajacy pojecia jeszcze o grze moze zagrac teraz skautem nawet z 10mi. Po prostu super…

 10. Anonim pisze:

  W sam raz przed kolejnym sezonem programu rekrutacyjnego. Od samego początku będzie przynajmniej Excelsior grywalny. W innym popularnym kodzie z tym czołgiem niestety załoga tylko 50%, więc trzeba dołożyć by się dało tym grać.

 11. Anonim pisze:

  Rejestrując się, przy mailu haśle itp zaznaczasz posiadam kod zaproszeniowy czy coś takiego, te kody działają tylko tam a nie w sklepie premium jak normalne kody

 12. Arkadio pisze:

  A jesteś nowym graczem który dopiero zakłada konto do gry?

 13. Jargenides pisze:

  Gdzie wpisujesz kod?

 14. xxx pisze:

  nie wiem co robie zle, ale ten kod nie działa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.