Prosto z Supertestu: IS-2-II – zmiana parametrów technicznych

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy
hamci

nie bylem przeciwny is3a oraz innym nowoscia nawet kołowcom… ale to jest dziwadlo teraz czekam na cuda na kiju i latajaca czarownice siejaca gowno burze

FlamixKL

Coś mi się nie wydaje, aby te czasy ładowania się zgadzały…

160dmg – 13s
300dmg – 8,5s

Fajnie…

Troll

Na obrazku widać, że działo 85 ładuje 4,7 sekundy

WhoreGAYming

A o to jest konto jednego z super testerow… ten to dopiero ma pojecie o grze…
https://pl.wot-life.com/ru/player/andrew_burn1ng-110744352/

Anonimowo

Skąd to info że to supertester?

WhoreGAYming

Końcówka wot flesza u Vdr’a. Widać jego nick na tabeli i czołg jakim grał, a był to nowy dwulufowiec.

Anonimowo

Dziękuje 🙂

L

Nadaje się, ważne żeby wiedział że ruskie ma być najlepsze

tak było

Typowe bydło zza Buga, modelowy gracz regionu CIS. Nadaje się w 100%.

Człowiek z lasu

Smial bym powiedzieć że jeżeli to Rosjanin, to typowy elektorat Putina. Więc wszystko się zgadza.