[Słów kilka] Aktualizacja 1.91 „Noktowizja”

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

7 komentarzy

 1. plot pisze:

  Rakiety powietrze-powietrze Stinger, jakie są na Lynxie są dużo lepsze niż Mistrale, jakie przenosi Tiger, a nie „takie same” – Stinger namierza cel w odległości 7 km, Mistrale na 4 km.

 2. janek pisze:

  no cóż dla mnie ostatnie patche są nic nie warte, bo dodają przeważnie pojazdy i samoloty powyżej t4, wiec szczerze powiem nie wiemd la kogo bo próba wyekspienia odrzutowców początkowych ( tierV) to istny masochizm, na wejście do bitwy nawet na arcadówkach czeka się po 5 min tylko po to by spotkać się w bitwie 6vs6 z 11wyespionymi samolotami, w to chyba góra 50 osób gra powyżej 4 tieru, zresztą i z br5,7 ostatnio nie potrafi skompletować pełnego składu. Druga kwestia to co patrz wklejanie po 1-2 samoloty do nacji gdzieś w środku drzewa kuźwa naprawdę nie można poczekać kilka tierów i zrobić pół drzewka, a takl nawet nie ma motywacji by wracać do ściepek

  • Lancetti pisze:

   Miałem napisać coś o chińskiej nacji jednak to ciągle kalka istniejących drzewek. Zapychanie dziur w drzewku to moim zdanie m strategia firmy na jak to nazywam „blank points” czyli miejsca gdzie przeskok z 5.0 na 8.0 jest widoczny bardzo mocno. Np. stare przejście z ZSU-37 na ZSU-57-2 (4.7 => 7.7).Przyznać muszę się że faktycznie, próg wejścia do gry jest wysoki. I to nawet bardzo, przez co wielu z moich znajomych się po prostu odbija od gry.

 3. tak było pisze:

  Huhu, tekst o WT który nie jest suchą copypastą ze strony gaździn? Ktoś tu się opił piccolo dzisiaj XD

  A tak serio to trzeba tego więcej. Strona niby taka hehe multikulti (jak dom3n) a o WT się pisze całe G (albo z trzydniowym obsuwem), podczas gdy byle suchy pierd z octem o WoT jest wysrywany z prędkością nowych premek.

  • Lancetti pisze:

   Miałem drobną obsuwę w publikowaniu materiałów związanych z WT. I newsów oraz własnych pisanych. Zmiany w życiu. Jednak teraz mam nadzieję dodawać materiały tak jak wcześniej, „Profil maszyny” czy może nawet Contra czyli WT vs. WOT. A piccolo niestety nie było pite, chociaż nie pogardzę 😀

   • Anonim pisze:

    Bardzo mi się podobały wywiady jaki prowadziłeś w przeszłości – z Phlydaily oraz, bodajże, b_VVd.
    Fajnie jakby coś takiego się pojawiło jeszcze w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.