Bawcie się dobrze z festiwalowymi mini grami!

Prosto z portalu WoT 😉


Z przyjemnością ogłaszamy, że w dniach od 18 września do 7 października w World of Tanks dostępne będą dwie zabawne mini gry z mechaniką, którą rozpoznacie z miejsca. Te legendarne tytuły z automatów do gier prawdopodobnie są Wam znane od dzieciństwa pod wieloma nazwami i nie wymagają większych objaśnień. Uruchomcie klienta gry by cieszyć się takimi tytułami jak:

Kwatermistrz. Musicie złapać przedmioty spadające na Was z czterech pochyłych powierzchni. Uzbieranie tych przedmiotów zapewni Wam pewną liczbę punktów koniecznych do uzyskania osiągnięć i przechodzenia etapów.

Pancerna strzelnica. Siadacie za sterami potężnego niszczyciela czołgów i strzelacie do licznych pojazdów nadciągającego wroga. Ilość amunicji jest ograniczona, a Waszym zadaniem jest zniszczenie określonej liczby adwersarzy. Za każdy zniszczony pojazd otrzymacie punkty konieczne do dalszych postępów.

Potrzebujecie chwili wytchnienia od bitew losowych? Dajcie szansę tym nostalgicznym mini grom i farmujcie kupony do Waszych festiwalowych kolekcji w trakcie rozgrywki. Od poniedziałku do piątku możecie wygrać maksymalnie 12 kuponów każdego dnia i do 22 kuponów w sobotę i niedzielę. Zdobądźcie je wszystkie by skompletować Wasze kolekcje i utorować sobie drogę do najkorzystniejszych ofert w festiwalowym sklepie.

Jak dotrzeć do mini gier
 1. Klikacie na kolorowy, interaktywny afisz 3D w kliencie gry.
 2. Kliknijcie na Wasze nieśmiertelniki i wejdźcie w menu przez interfejs kolekcji.

Każdego dnia tego wydarzenia otrzymacie łącznie pięć możliwości podejścia by zagrać w obie mini gry. Kiedy już je wszystkie zużyjecie, nastąpi 25-minutowa przerwa, w sam raz byście mogli złapać oddech i przygotować się na kolejną rundę rozgrywek. Po tej przerwie, dostaniecie kolejnych pięć podejść. Cykl ten będzie się powtarzał dopóki nie zdobędziecie maksymalnej liczby możliwych do zdobycia kuponów.

Gdy już wszystkie dostępne na dzień możliwe kupony będą Wasze, obie gry zostaną na stałe „zamrożone”. Będziecie mogli w nie zagrać kolejnego dnia po restarcie serwera (05:00 UTC).

Cofnijcie się w czasie, w wolnej chwili pograjcie w stare, dobre mini gry i farmujcie kupony!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. luk pisze:

  glupie pytanie ale ktorymi klawiszami gramy np w zbieranie dzbankiem pociskow?

 2. SłowaNaWiatr pisze:

  I to jest pytanie 🙂 niby łatwe a nie jest.

 3. GUCIO22 pisze:

  1.Klikacie na kolorowy, interaktywny afisz 3D w kliencie gry.
  2. Kliknijcie na Wasze nieśmiertelniki i wejdźcie w menu przez interfejs kolekcji.
  znalazł to któs?

 4. Dexor pisze:

  interaktywny afisz 3D w kliencie gry – Gdzie to jest?

 5. Anonim pisze:

  fajne toto na +

 6. P4n_R0m4n pisze:

  Wiadomo jakie sa nagrody ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.