Suchy dok: Bismarck

World of Warships to największa wirtualna stocznia na świecie.

Jakość pracy wykonywanej przez naszych artystów poprawia się z roku na rok, a wymagania co do szczegółowości modeli stale rosną. Niestety, kamera w grze nie jest w stanie przedstawić wszystkich szczegółów i piękna ich dzieł. W serii Suchy dok będziecie mogli doświadczyć wyrafinowanego piękna naszych modeli w grze oraz należycie docenić przywiązanie twórców do szczegółów, w tym różnorakich obiektów na pokładach okrętów.

Naszym dzisiejszym bohaterem będzie okręt VIII poziomu z gałęzi niemieckich pancerników, a jednocześnie jeden z najsłynniejszych okrętów wojennych świata – Bismarck. Przyjrzyjcie się legendarnemu Bismarckowi z unikalnej perspektywy Suchego doku!

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. luki pisze:

    Dlaczego nikt nie pomyślał żeby w porcie dac graczom taka możliwość aby z perspektywy człowieka przejść się po okrecie i „pozwiedzac”. Słowem wprowadzić taki widok jak w strzelaniach. Można by w ten czas bardziej dostrzec rozmiary różnych elementów na okrecie i samego okrętu a i też praca grafików mogła by być bardziej widoczna i oceniana. Pamiętacie siegala jak ganiał z tortem po Missouri. Wcielić się w takiego lutka i pozwiedzać okręt to by był dopiero pomysl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.