Ostatnia Granica: Broń się do końca

Zapowiedź nadchodzącego wydarzenia PvE. Przyjemnego oglądania! 😉

Nadciąga wróg, szykować się do obrony, Dowódcy! Połączcie siły z 4 innymi czołgistami, by powstrzymać siły wroga przed przedarciem się!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. Oxi pisze:

  WG powinien wymienić ludzi albo wysłać ich na porządne wakacje. Brak im pomysłu na grę, to co wymyślają jest sztampowe, zapożyczane od innych i co gorsza nudne. Linia Frontu nie wiedziałem aż tak głupiego, nudnego, męczącego trybu od lat.

  • anonim pisze:

   LF byłaby fajna gdyby ******** kołowce z niej i dodali jakąś mapę bo ile można grać obronę ew atak z tej samej strony ?? Dziwne że dobiłem do V prestiżu i dalej dałem sobie spokój….

 2. AWGamer pisze:

  *********** powiem.. 5 graczy… tak, zupełne ściągnięcie z Armored warfare, czyli jednej z lepszych gier, które posiada kampanię…
  (wiem, możecie mi powiedzieć że też gry posiadają 5 graczy na PvE, ale też są takie co mają 7, 6 czy 2… Mogliby dać nawet Wielką pve, hdzie grało by 15 czołgistów razem…) No ale cóż.. Lepsze to niż nic

  • Hoax pisze:

   Jeśli będzie podobne to do PvE z AW, to jak najbardziej na tak.

   Ciekawe czy poziom trudności będzie zaawansowany i czy wrogowie nie będą się pojawiać za plecami, bo pamiętam, że w AW bywały z tym problemy (spamowanie ppk – ale w WoT nie ma rakiet).

   Podsumowując kolejny pomysł ‚zapożyczony’ ze AW, po ready-racku (na plus) i kołowcach (w AW są OK, w WoT to tragedia).

   Oby PvE w WoT był choć zbliżony do tego z AW…

 3. Anonim pisze:

  Spokojnie, bez paniki. WG zadba o to, żeby ten tryb był tak mozolny i nudny jak tylko się da. Jakieś 10 leveli do wbicia, wszystkie po 5-6 godzin. Będziesz miał zajęcie na cały tydzień. Ewentualnie będzie pakiet za dwie stówy.

 4. Michuu pisze:

  No i fajnie. Tryb na haloween mi się podobał ale przez pierwsze 20 bitew. Był po prostu za nudny. Może to będzie ciekawsze. Patrząc na trailer wydaje mi się że będzie to obrona jakiegoś punktu czy cuś. Dla mnie pomysł fajny, czekam na więcej 🙂 🙂 🙂

 5. FlamixKL pisze:

  A kiedy to będzie? Kiedy więcej informacji?? Jakie będą nagrody???

 6. Gamer pisze:

  Czyżby to był tryb dla drużyny pięciu graczy przeciw botom?

 7. anonim pisze:

  Prosiłbym o rozebranie na części pierwsze tego filmiku przez miqta

 8. anonim pisze:

  Też mi zapowiedz 😀 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.