Czas na tapetę po amerykańsku – z niszczycielem T78

Najnowszy niszczyciel czołgów otrzymał własną tapetę 😉


Jeśli kręcą Was amerykańskie niszczyciele czołgów, mamy coś, co z pewnością się Wam spodoba. T78 przybywa, aby uczcić amerykański Dzień Niepodległości  w najlepszy znany nam sposób – łącząc dwa amerykańskie klasyki w jeden. I nie mówimy tutaj o słodkich piankach z grilla. Chodzi nam oczywiście o pojazdy M24 Chaffee i M18 Hellcat, które razem tworzą jedną niebezpieczną maszynę, zaprezentowaną w całej okazałości na tym obrazie.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. hamci pisze:

  widziałem go jedynie w jednej bitwie 0 zagrożenie bo gram min 8 tierem… i ta tapeta… kurcze chaffie byl kiedys duzo szybszy szybciej ladowal dzialo i zasieg widzenia kozacki mam na nim dwie bieglosci ale w obecnych realiach to kupa a szkoda bardzo go lubilem

  • hamci pisze:

   a na 7mce uwielbialem buldoga z bagazynkiem 10 pestek 😀 a na 8mce t49 no cóż złote czasy ery wota pozostaja wspomnienia… pewno wiekszosc nie rozumie dlaczego tiery sie nie zgadzaja i o jaki magazynek niby chodzi powiem tyle.. wasza strata 😀

  • hamci pisze:

   a teraz macie swoje zasrane mapy HD spadki fps derastycznie w OP krzakach… znikające pociski mimo ze celownik w celu na 10000% z 20 m mimo że 0 laga i zielona kropeczka. Takich rzeczy nie było wcześniej tym bardziej ze dobrze przycelowany strzal często waży czy przezyjesz czy też nie. Więc w sumie po co celować prawda?

   • iBlackLagoon pisze:

    I kiedyś nie było XVM’a

    • hamci pisze:

     dokładnie kolego i było mniej nienawiści w tej grze dzięki temu, teraz spójrz każdy już na starcie bitwy wyzywa innych bo mu XVM podpowiada szanse wygranej i te męczące kolorki. Co do kolorków to też ludzie mają już nawyk unikania pomidorów i jechania w przeciwnym kierunku od razu. Kiedyś tak nie było grało sie zdecydowanie dzięki temu przyjemniej przynajmniej wg mnie. Kiedyś drużyna miała jakąś wartość na pewno większą niż obecnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.