Wersja 1.6 – pierwszy test publiczny

Krótka informacja: w czwartek, 11 lipca powinien wystartować test publiczny aktualizacji 1.6 (chyba, że pójdzie coś nie tak, to zostanie przesunięty na piątek). Aktualizację dla serwera testowego będziecie mogli pobrać dopiero w godzinach popołudniowych.

Instalator do pobrania pod tym linkiem: KLIK. Jeszcze w tym tygodniu pojawią się artykuły poświęcone zawartości patcha 1.6 (sporo fajnych rzeczy).

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. basku12 pisze:

  ciekawe co będzie na pewno nowa linia wielkiej brytyjskie inne gówna gram już 7 lat 😉

 2. Maraskin pisze:

  Ja tam uwielbiam Wot. Pykam nadal choć kiedyś miałem 2 letnią przerwę. Trzeba się nauczyć dystansu do teamu i nie przejmować porażkami, mimo top wyników

 3. Olo pisze:

  Ja jestem juz 4 miesiac wolny od tego raka. Wole ten vzas spedzic na siłce i kase ktora topilem w premium przeznaczyc na kreatyne i odzywki. Jak patrze co te otyłe dzieci tutaj wypisuja to wiem ze to byla rewelacyjna decyzja

 4. ulotot pisze:

  o co ci chodzi to normalka a poza tym na żartach sie nie znasz dziecinna patriotko!

 5. anonim pisze:

  Trafione w punkt.

 6. Anonim pisze:

  Na testowym serwerze jest 100% RNG można sprawdzić jak na normalnym serwerze przydzielająci RNG😂😂

 7. Mr.T pisze:

  I co niby jest wśród tych „fajnych” rzeczy?

 8. hamci pisze:

  a niby co tam moze byc fajnego pewno testy amunicji premium nowe dziadowskie mapy nowe premki… strzelałem… ustrzeliłem coś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.