Uwaga! Oszustwo! – wotkit.pl

26 komentarzy

 1. Mierzu pisze:

  Abonent strony: Evgenii Olivenko
  123 Data Protected
  M6K 3M1 Toronto, RU

 2. Leppe pisze:

  Bu ha ha ha największe oszustwo to WOT i ich ustawiane walki z botami gdzie wyniki coraz częściej są 15:4 lub podobne , teraz zrobili sobie jeszcze czarny rynek i oszukują graczy którzy wcześnie aby zdobyć te czołgi musieli się zdrowo napracować. Super robota WG oby tak dalej.

  • Proof pisze:

   Nikt Ci nie każe kupować czołgów premium, robić kampani itd, itp. Jeżeli chciałeś mieć ten czołg szybciej niż inni, to płać albo zdobywaj. ponad 20kk kredek też drogą nie chodzi. I tak teraz płaczesz a później na otarcie łez kupisz konto premium na rok bo tak Cie WG wyzyskuje i sam z Twojej kieszeni bez twojej zgody bierze…

   • Anonim pisze:

    20kk można zrobić w 2 dni co ty porównujesz do 180 zł, co do oszustw WG i ustawiania bitew beczycie na kołowce i graczy którzy grają na modach i walą amoraki jeden po drugim ale ustawki to nie przeszkadzają. Ogarnij się.

 3. hulabula pisze:

  szkoda tylko, ze polscy streamerzy reklamują ten gówno serwis na twitchu, np. call_me_piotr i do tego zapytany przez widza czy to nie ściema, odpowiedział że „skrzynki są legitne” czy coś takiego

  • kamil99 pisze:

   bo rykoszet ściemnia, Piotr otwierał skrzynki na streamie na którym ja byłem i ponad 100 osób wpłacił kasę wygrał golda i rozdał widzom i każdy kto wygrał w loswaniu to go dostał na konto 😉

 4. funkiller pisze:

  Ok. Wszczną, za miesiąc przyślą postanowienie o umorzeniu z powodu niewykrycia sprawcy, a w biurze dla beki na korkowej tablicy powieszą sobie zdjęcia frajerów, którzy robili awanturę o wirtualne coś i myśleli, że ktoś przy tym kiwnie palcem.

 5. KaaT pisze:

  Ten proceder zgłaszałem WG 2-3tyg temu.. jak widać nie było sensu

  • Zurugula pisze:

   Sam zgłaszałem ją miesiąc temu. 🙂 Niestety WG słabo się zajęło tematem, więc teraz, kiedy pojawiła się kampania reklamowa wziąłem sprawy w swoje ręce.

 6. g-h pisze:

  Podać ich do rzecznika praw konsumenta za niedozwolone praktyki.

 7. nickname pisze:

  Jak WG robi mniej więcej to samo, tylko oficjalnie to nikt nie wszczyna awantury XD

 8. lol pisze:

  Zgłaszajcie to na FB jako oszustwo. Ja osobiście zgłosiłem już dawno, ale FB stwierdził, że się nie znam. Może przy masowym zgłaszaniu ich zablokują?

 9. Anonim pisze:

  Stronka z miesiąc już wisi. Pierwszy raz natrafiłem na nią w reklamie na FB. Oczywiście jak każda tego typu stronka – jest jawnym oszustwem. A barany będą się nabierać, bo wizja łatwego i taniego zysku oślepia. Podobnie jak Srajfon najnowszej generacji za 40% wartości… Tak charytatywnie dokładają do interesu.

 10. Anonim pisze:

  „a policja nie będzie wszczynała śledztwa ze względu na niską kwotę.”

  Bzdura, Art 286 kk ściga z urzędu bez względu na kwotę.

 11. iBlackLagoon pisze:

  zurugula dał się zrobić to teraz ostrzega, życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.