Wieści z SuperTestu – nowe wydarzenie w stylu post-apokaliptycznym

Założenia nowego wydarzenia w stylu post-apokaliptycznym

 

Bitwy toczyć się będą między czterema zespołami złożonymi z 3 graczy, z możliwością gry w dywizjonach. Dostępne będą tylko specjalne okręty – niszczyciele w specjalnych wersjach podzielone na 3 różne kategorie:

  • – okręty z dobrym kamuflażem, słabymi działami baterii głównej sterowanej przez sztuczna inteligencję tak jak bateria dział dodatkowych oraz potężnym uzbrojeniem torpedowym. Z-52, Shimakaze i Daring posłużą jako modele dla tych okrętów.
  • – okręty ze słabymi i wolnymi torpedami, ale silnymi działami baterii głównej sterowanej przez sztuczna inteligencję tak jak bateria dział dodatkowych, dobrą manewrowością i przyspieszeniem. Jako podstawa do modeli posłużą: Yueyang, Gearing i Kleber.
  • – okręty ze średnim uzbrojeniem torpedowym z długim czasem przeładowania, celnymi działami baterii głównej sterowanej przez gracza oraz dużą prędkością. Grozowoi, Harugumo i Chabarowsk posłużą jako modele dla tych okrętów.
  • – w porównaniu z oryginalnymi okrętami, okręty z wydarzenia będą miały specjalnie zmienione parametry.

 

Dodamy także dziewięciu nowych dowódców w stylu post-apokaliptycznym.

 

Wszystkie okręty będą wyposażone w sprzęt eksploatacyjny Grupa Naprawcza, dodatkowo będzie je można wyposażyć w Generator Dymu, Sondę Hydroakustyczną, Przyspieszenia przeładowania torped, Przyspieszenie przeładowania dział baterii głównej oraz Przyspieszenie silnika.

Gracze rozpoczną grę bez ładunków sprzętu i będą mogli go uzupełniać w specjalnie aktywowanych strefach, które będą dawały 1 sztukę Grupy Naprawczej oraz 1 losowy ładunek innego sprzętu dostępnego na okręcie.

Bitwy będą się odbywać na specjalnej mapie stworzonej do tego wydarzenia. Bezpieczna strefa będzie się stopniowo zmniejsza, a wszystkie okręty poza nią będą stale tracić punkty PW. Zwycięzcą będzie ta drużyna, która przetrwa najdłużej. Dodane zostaną także specjalne kamuflaże dedykowane temu wydarzeniu, nowe kontenery i nowy, tymczasowy zasób.

 

 

W związku z wydarzeniem zostanie dodany także nowy port.

 

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. iBlackLagoon pisze:

    Bardzo dużo rzadkich czołgów w WoT i wiele gier postapo to daje do myślenia, war is coming.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.