Wieści z SuperTestu – zawody „Zwycięstwo”, nowy unikalny dowódca

Przyjazne zawody „Zwycięstwo” zostaną wprowadzone w aktualizacji 0.8.4. Zasady wydarzenia pozostaną takie same, ale zmienią się nagrody.

Nowa kolekcja dedykowania jest rosyjskiej i sowieckiej marynarce wojennej i składać się będzie z 8 części. Za skompletowanie każdej pod-kolekcji otrzymacie kontenery, drugą flagę i alternatywny schemat kolorów dla kamuflażu sowieckich niszczycieli i krążowników. Zebranie całej kolekcji umożliwi zamontowanie drugiej flagi oraz alternatywnych kolorów kamuflaży dla sowieckich pancerników.

Za sukcesy w zawodach otrzymacie nowy tymczasowy zasób, który będzie można wymienić na różne elementy w grze, krążownik Murmańsk oraz specjalne kontenery z szansą na zdobycie jednego z sowieckich okrętów premium: Okhotnika, Mołotowa, Leningrada lub Lenina.

 

Najważniejszą nagrodą za drugą część zawodów jest nowy unikalny dowódca: Nikołaj Kuznicow. Ma on następujące talenty:

 • – „Ukryte rezerwy” – aktywuje się po otrzymaniu osiągnięcia „Pierwsza krew” i daje po jednym ładunku wszystkich sprzętów eksploatacyjnych na okręcie.
 • – „Wola wygranej” – aktywuje się raz na bitwę, gdy PW okrętu spadnie poniżej 10% daje następujące bonusy na czas 30 sekund:
 • – uruchamia się efekt Grupy Naprawczo Ratunkowej (bez użycia ładunku sprzętu)
 • – rozrzut pocisków wystrzeliwanych w stronę naszego okrętu zwiększa się o 20%
 • – uruchamia się efekt Grupy Naprawczej – okręt odzyskuje do 7,5% PW (bez użycia ładunku sprzętu).

Te talenty nie działają w bitwach klanowych.
Ponadto dowódca ma ulepszone umiejętności: „Wszechstronność” skraca przeładowanie wszelkiego sprzętu eksploatacyjnego o 10% zamiast o 5%.

Talent „Wola wygranej” wyróżnia się z powodów warunków aktywacji i jest łatwiejszy do uruchomienia niż inne talenty. Jednak uruchamia się gdy okręt jest prawie zniszczony i daje mniej bonusów niż unikalne talenty innych dowódców. Ponadto N. Kuzniecow ma tylko jedną ulepszoną umiejętność co podyktowane zostało balansem.

W zależności od tego jaka będzie przydatność nowego dowódcy będzie zależał dalszy rozwój systemu unikalnych kapitanów.

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

4 komentarze

 1. Elo pisze:

  No ładnie, Rykoszet ujawnia przyszłe plany WG. Jeszcze pierwsza tura Zwycięstwa się nie zaczęła a wy już o drugiej i jej nagrodach. W artykule na stronie WoWS ani słowa nie ma o tych rewelacjach, tak samo w filmiku Daszy. Już piszę raport do WG. Może premką sypną za lizusostwo.

 2. Precz z komunizmem i nazizmem pisze:

  Kolejny komuch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.