Supertest: Charków powraca, cz. 2

Prezentacja wideo odświeżonego Charkowa. Jest to powiększona wersja mapy ( 1000 na 1000 m ) z mocno przerobioną otwartą częścią. Oprócz tego mapa została obrócona o 45 stopni w porównaniu do starej wersji, przez co układ ulic bardziej przypomina klasyczną siatkę a nie umieszczoną pod kątem, co tworzy wyraźne flanki, możliwe do wykorzystania przez różne rodzaje pojazdów.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. kartofel pisze:

  kiedy wejdzie ta aktualizacja mniej wiecej? (mapa)

 2. W końcu dodali ,a właściwie przywrócili pod względem stylistycznym porządną mapę ,która ukazuje prawdziwe pole bitwy ,a nie jakieś lodowce ,czy miasta duchów.
  To jak będzie się grało na tej mapie to już zobaczymy w praktyce na bitwach losowych.
  Ps: Czy wie ktoś na jakich tierach będzie Charków dostępne ?

 3. Piotrek1777 pisze:

  Okey duża mapa może być spoko na strv.

 4. adaś pisze:

  Chciałbym poruszyć temat wprowadzania cichych zmian w mapach i rozgrywce. Już wielokrotnie jadąc gdzieś byłem bardzo zaskoczony że krzaczka nie ma lub dodano kamień. Jedziesz lajtem na pewniaka a tu nagle NIESPODZIANKA!!!! Nie jest to fajne ze strony WG. Bez żadnych zapowiedzi wprowadza zmiany w grze. Ale teraz WG przegina. Zmieniło zasady w trakcie trwania zabawy. Program rekrutacyjny 2.0 Zrobiłem jedną premkę już a teraz chciałem drugą. Pomiędzy tymi wydarzeniami jest około miesiąca różnicy. Kiedyś mogłeś być rekrutem jak nie grałeś 30 dni. Obecnie 60 dni. Jeszcze dwa miesiące temu po starcie nowego konta miałem dowódcę z perkiem żarówka na 100%. Fajne to było po dostawałeś T3485M na kilka dni i fajna zabawa była. Ważne to bo od pierwszej bitwy większa szansa na specjalistę i inne medale za 10pkt rekrutacji. Wczoraj dostałem już tylko 87% żarówki. Wiem, to łatwo wbić. Ale zmieniono zasady w trakcie trwania programu!!!! Ja rozumiem że w Mińsku osoba koordynująca program rekrutacji 2.0 już nie pracuje. Bo WG prawdopodobnie przekombinowało z programem 2.0 i tracą premium czołgi za free. Teraz każdy może mieć dwie na koncie głównym i po jednym dla zabawy na kontach rekruta. Nie jestem pewien jak jest jeszcze z free expem. Nie przygladałem się temu jak poprzednio konto rekruta zakładałem. Ale postawiłbym wiele na to że dwa miesiące temu miałem dość dużo free expa dla każdej nacji bo dość szybko miałem 2,3 tiery. Wczoraj jakoś to wolniej szło wszystko. I jeszcze jedno. Ta zgermanizowana somua 3 tier med. wypas:) niezła for fun:) zrobić perka żarówkę, dokupić moduły i niezła zabawa będzie.

  • WujekDobraRada_WDR pisze:

   adaś odstaw mefedron

  • Anonim pisze:

   Jakieś dowody? Czy tak po prostu pieprzysz jak potłuczony, bo taka moda?

   • adaś pisze:

    Twoja agresja utwierdza mnie w przekonaniu że trafiłem w bingo:) Poniżej link jaki znalazłem przy dobrych chęciach w 10 sekund

    http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/695641-co-daje-konto-zalozone-w-2019/

    I co pracowniku/wspólpracowniku WG? Zatkało kakao? Oszukujecie graczy 24h/7. Myśleliście że nikt nie zauważy i nie sprawdzi w google?

    Przy okazji http://rykoszet.info/2019/02/05/program-rekrutacyjny-2-0-zasady/ Moja wina. Było 60dni. Ale z żarówką to miałem racje:)

    • Anonim pisze:

     Trzy dni temu założyłem konto – i oczywiście jest jak było – czołg III t z żarówką za samouczka a za zrobienie misji – dla nowego gracza T 34-85 M z załoga na 100 % i dowolny czołg VI tieru wybadany – więc nie wiem o czym jest rozmowa – do tego oczywiście za poszczególne misje dla nowicjusza – siatka, skrzynka z narzędziami trochę złota, kredytów i dni premium .

     Znikające krzaki – na której mapie i gdzie – mapy się zmieniają – ale wszystkie zmiany są poprzedzane zapowiedziami WG z niewidzialnymi ścianami włącznie

  • Anonim pisze:

   Release notes 1.4.1
   Maps:
   Fixed some issues on the following maps:

   Ensk
   Westfield
   Fisherman’s Bay
   Mountain Pass
   Serene Coast
   Paris
   Pilsen
   Glacier
   Hinterland
   Widepark

   • adaś pisze:

    Nie mówie o 1.4.1 To taki zapis w stylu – usunięto niektóre problemy. jakie? które? usunięto może problem zbyt dużej ilości premek? mówiłem o krzaczkach na przełęczy które zniknęły nagle bez zapowiedzi. wczoraj były dziś nie. i było to kilka dobrych tygodni temu. w dwóch miejscach mapy odległe od siebie były. nie było żadnej zapowiadanej zmiany. taki kaprys WG. grając w wot clasic zauważyliście ile było drzew i krzaczków? ale jazda by była z obecnymi pojazdami i kamo. pociski od niewidzialnych czołgów:)

 5. hamci pisze:

  na kółeczku usunieto osłony nasypy juz lajt do miasta nie pojedzie zmienia to caly charakter rozgrywki, im to zawsze cos przeszkadza lepiej dodac dzadowski spadochron czy radiostacje na dachu na ktora i tak nikt nie zwroci uwagi…

 6. Anonim pisze:

  Szkoda że ją wogóle usuneli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.