Dzień Kosmonautyki: skórki dla załogi

Z okazji zbliżającego się międzynarodowego dnia załogowych lotów kosmicznych, WG przygotowało kilka specjalnych skórek dla załogi. Dzień Kosmonautyki przypada 12 kwietnia i to właśnie w ten weekend w grze pojawi się poświęcone temu wydarzenie.

Tak z kolei prezentują się nasi kosmiczni koledzy:

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

25 komentarzy

 1. wirus pisze:

  To tylko skórki i poco to wielkie HALO kto chce to kupi i tyle to nie ma wpływu że załoga będzie lepsza tylko wygląd dla posiadacza .

 2. Que pisze:

  Halo a gdzie news o piątkowym maratonie na TS5? Rykoszet pobudka..

 3. Acta pisze:

  Ta gra o resorakach coraz bardziej odlatuje w kosmos heheh. Jeszcze nie dawno jakiś pryszcz wykłucał się to to historyczna gra taka realistyczna nawet..

 4. ChestnutS pisze:

  Poland cannot into space.

 5. polish_badger pisze:

  Czy czołgistów wysyłali w kosmos czołgami? Czy Łukaszenka sprał biednym Białorusinom głowy?

 6. oko pisze:

  Po co komu te nowe wyglądy załogi i nowe czasem bezsensowne skórki dla załogi ??? Ja się pytam WG ? Po co i komu to jest potrzebne ? Naprawdę nie macie pilniejszych spraw związanych z rozgrywką w WOT ? Boże chroń Królową !

  • ChestnutS pisze:

   Dla mnie.

  • iBlackLagoon pisze:

   Boże nie chroń królowej, brytole tyle złego zrobili poprzez kolonializm.

   • oko pisze:

    A Polacy to niby tacy święci byli ,nie wspomnę tu o inkwizycji i zabijaniu w imię Boga ,bo coś komuś się ******ło . Tia.

    • iblacklagoon pisze:

     Polacy nie gnali po całym świecie, żeby zabijać ignorancie.

     • misza pisze:

      bo byli zajęci rozwalaniem własnego kraju, a potem obudzili się z ręką w nocniku…
      Później tylko klika lat zaborów i komuny i mamy to co mam, niemiecki land polaczków (celowo pisane z małej litery i celowo taka nazwa wyśmiewcza)

  • SiemaPaweu pisze:

   Serio? Naprawdę myślisz, że ludzie, którzy rysują te skórki zajmują się mechaniką, optymalizacją, itp? Naprawdę myślisz, że kosztem narysowania tych kilku obrazków musieli porzucić te wszystkie ważne zadania? To jest piękne w jaki sposób myślą ludzie.

   • oko pisze:

    Dziecko idz się wyspać bo zupełnie nie rozumiesz o co chodzi .

    • ChestnutS pisze:

     To wytłumacz, bo teraz to i ja nie rozumiem.

    • Que pisze:

     To ty idź spać, paweu dobrze mówi. Poczytaj sobie na czym polegają działy i jak funkcjonują nim zaczniesz płakać. Jeżeli według ciebie danym zajęciem zajmuje się cały zespół WG to gratuluję myślenia, skończysz na taśmie 😀

     • oko pisze:

      Ty dalej nic nie czaisz. Dziecko nie o to chodzi o czym piszesz.Wiem każda korporacja ma swoje działy ,pracowników itp itd….. bla bla .
      Tu chodzi o politykę firmy „WG” która ma odwrócić uwagę od prawdziwych niedociągnięć korpo !
      To tak jakby pomalować trawnik na zielono farbą ,tak ?! Tylko że trawa jest zielona naturalnie ,i żadna farba nie odda rzeczywistości . Takie rzeczy robiono już w latach głębokiej komuny. A WG to korporacja Rusko Białoruska gdzie komuna kipi jak mleko.

     • Que pisze:

      Dziecko to możesz sobie zrobić kolego jeżeli masz wiek i siano w głowie :D. Wymień jakie mają niedociągnięcia zanim zaczniesz pisać bzdury. Gra jak gra każda ma błędy a sama firma jest nastawiona stricte na zysk co mnie nie dziwi.
      Teraz dziecko kochane wymień ich niedociągnięcia.

 7. BARRY_spocona_pacha pisze:

  Ja obstawiam że łorgejmingi wypierdolą nas w kosmos. to tyle co do dnia kosmonauty.

 8. xd pisze:

  a na barbórkę pewnie ku..a kilof

 9. Talahassie pisze:

  Powrót jaj Stalina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.