World of Tanks: oto jak Ci poszło w 2018

WG przesyła na maila fajne roczne infografiki waszych dokonań 😉 Sprawdźcie, jak Wam poszło! 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

21 komentarzy

 1. pechowy gracz pisze:

  ja nie dostałem takiego meila a chciałbym

 2. roanfilip pisze:

  Wy się drapcie a ja Sobie postrzelam.

 3. Dino413 pisze:

  Wszystko tylko na kasie oparte. Nie masz Golda nie masz premium i świątecznych dodatków to koniec nic nie ugrasz

 4. u mnie zdobyte pd i zadane uszkodzenia to miliony

 5. someone pisze:

  Standardowe zachowanie – nie dość, że coś dostaną za free to jeszcze marudzą, że im źle. Gdyby WG napisało, że można kupić taki raport to pewnie większość by kupiła i wychwalała jaki on cudowny a skoro dostali za free to trzeba to z błotem zmieszać.

 6. Tomek.Z pisze:

  Ja tam dostałem i w ogóle mnie to nie interesuje, kasy z tego nie ma, a w takim układzie to tylko cyferki. Rozumiem jakby jeszcze były jakieś nagrody za np. całkowite zdobyte doświadczenie, czy całkowite spowodowane uszkodzenia. Tak to tylko wyszło, że moje ulubione państwo to ussr, taka propaganda. Pozdrawiam.

 7. Michał pisze:

  Koledzy.Drapiecie się jak „stare koty”,a chyba nie o to chodzi.Sam takiego E-mail nie dostałem i całe szczęście,bo jako pomidor malinowy.banan bananowy,patrząc na moje staty ,musiał bym chyba strzelić samobója.Wyluzujcie.To tylko gra.
  PS.
  Dzisiaj 10 gier chińczykami,10 wygranych w pierwszej 10.Strach pomyśleć co będzie jutro.Same porażki??????.

 8. dziwne pisze:

  jak mozna stracic wieze bez wysadzenia magazynu?

 9. Anonimmm pisze:

  Ja takiego czegoś nie dostałem, widocznie tylko przydupasom z WG powysyłali 🙂

 10. q pisze:

  takie dane bez odniesienia do sredniej nic nie mowia, inforgrafika moglaby byc duzo bardziej rozbudowana, a tak to jest bezwartosciowa

  • PikPok pisze:

   to nie bez przyczyny jest w ten sposób przedstawione,chodzi o zwykłą manipulacje,nic w tym raporcie nie ma o porażkach,o wystrzelonych goldowych pociskach,o straconych kredytach,tylko po to,by w umyśle człowieka pokazać jak fajna to gra jest w końcu wygrało się w kilku tysiącach bitew.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.