Screeny z gameplayu lotniskowcami

Wielkimi krokami zbliżają się zmiany w rozgrywce lotniskowców. Muszę przyznać, że screeny zrobione w czasie gry są epickie!

 

 

Źródło: World of Warships Global Fanbase

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

4 komentarze

 1. d.s pisze:

  ja bym wołał żeby rozwiązali sprawę inaczej i skoncentrowali się na zarządzaniu lotniskowcem np. wysyłać samoloty w określonym kierunku np S, SE itd i tylko cele mają szukać każdego okrętu czy tylko określonej klasy, myśliwce czy mają osłaniać bombowce czy przechwytywać wrogie samoloty , to by było ciekawsze niż zamiana tej klasy w battlestation midway

 2. q pisze:

  czemu screeny tylko , czemu nie gameplay/? Czy to zagramaniczny czy rodzimy streamer.. hm>?

  • barula pisze:

   Screen pochodzą od gracza i został zapożyczone z anglojęzycznej grupy FB World of Warships Global Fanbase. Co do gameplayu to wyatarczy wejsc na ktorykolwiek kanal twich lub wowsowy na youtubie i wpisać PTS 0.8.0.

   • q pisze:

    no , wystarczy.. screeny jeszcze latwiej znalesc a jednak artykul powstal, z ta roznica ze screeny nie daja nawet wgladu w gameplay po reworku. Promujmy swoich 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.