Ciemna_Rzeź czyli subiektywny przegląd Dark_Havoca – Jean Bart

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. hm pisze:

    Kupiłem JB bo nie wiedziałem na co wydać wungiel i moja recenzja jest krótka „po co komu JB, jak Alasce daje 30% więcej siły ognia?”

    Oczywiście JB to „premka” ale powiedzmy sobie szczerze WoWs to nie WoT i w statkach można farmić kredyty nawet dziesiątkami i to w przegranych bitwach. Stąd jak dla mnie status „premki” jest pomijalny. O ile nie mamy tendencji go szybkiego ginięcia jak frajerzy i potrafimy zadawać obrażenia to Alsace zarobimy nie gorzej niż JB.

    Jak ktoś ma ewentualnie dylemat – JB czy Musashi, który zaraz zniknie z Arsenału, to dla mnie pytanie czy wolę Renault czy Lexusa.
    No ja wolę Lexusa i dla mnie wybór między JB a klonem Yamato to żaden wybór, szczególnie że zaraz zaczną się RB na dziewiątkach gdzie Musashi będzie farmił JB jak chce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.