Mała aktualizacja 27 grudnia

Krótka informacja: jutro na serwery najprawdopodobniej zostania wgrana mała aktualizacja. Z jej powodu serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 27.12.2018 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Naprawiono problem, przez który niewidzialny kamuflaż był usuwany podczas zdejmowania wyposażenia z pojazdu, na którym taki kamuflaż był założony („Fixed the issue when invisible camouflage was removed upon demounting equipment from a vehicle bearing such a camouflage pattern.„);
 • Naprawiono problem, w wyniku którego styl z wydarzenia Bitwa pod Kurskiem wyświetlany był nieprawidłowo na wieży;
 • Naprawiono problem, przez który niektóre duże kamienie znikały z pola widzenia gracza;
 • Naprawiono niektóre problemy techniczne.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Brawo wreszcie naprawili T-34S, wreszcie skończy się ten gówno płacz o kamuflaż

 2. Mi pisze:

  Od ch… jest miejsc gdzie działo celuje wyżej niż wyznaczamy celownikiem. Niech tym się zajmą, a nie pierdołami.

  • marki pisze:

   tak? ja znam jedno tylko takie miejscie na overlord a mam od ch…. bitew

  • Ziolek pisze:

   Działo strzeli tam, gdzie Ty wycelujesz.
   Celujesz w szczyt góry – strzeli w szczyt góry
   Celujesz w czołg na szczycie góry – strzeli w okolice czołgu na szczycie góry
   Celujesz w fragment nieba, które znajduje się w cholerę daleko za górą – strzeli w niebo za górą
   Co jest w tym, Twoim zdaniem, nie tak? xD

  • kamil3123 pisze:

   Ten bug jest od lat i wątpię że coś z tym zminiom. Też mnie to denerwuje.

  • hamci pisze:

   bug od lat? wg mnie na starym silniku graficznym nie bylo znikajacych pociskow. nie mowie tu o strzalach na slepo w cos czego nie widac a strzalach z 30 m czolg widoczny na caly ekran ale pocisk nie trafia w dolna płytę mimo ze celownik mniejszy od płtyty zwyczajnie znika nawet rykoszetu ni ma weźcie mi ten gowniany silnik encore i w **** se wsadzccie wy desperacji od super grafiki.

   Byla kiedys normalna przecietna grafa bylo mniej bugow, sa mapy HD jest gowno a nie gra bo wiecznie jakies problemy nawet nie ma juz stabilnych fps zwlaszcza w krzakach poraźka ale przeciez macie swoje zasrane mapy HD to najistotniejsze **** ze gra jest mniej grywalna i przyjemna xD

 3. Michał pisze:

  Po aktualizacji mój T-34 S wrócił do normalnego wyglądu.

 4. hamci pisze:

  nich wg naprawi w końcu te cholerne znikające pociski, wiem kiedy ustrzelę coś na ślepo więc nie ma opcji bym się mylił !!! albo niech wrócą do starego silnika gry bo odkąd jest ten gra nie jest stabilna pełno błędów a pociski snikające na poprzednim silniku nie miały miejsca

 5. Michał pisze:

  Mój Ekranowiec wygląda dokładnie jak na zdjęciu.Wydawało się,że wyglądał inaczej [tak mi się wydaje].Dzisiaj wyjechałem nim pierwszy raz od dłuższego czasu,i trochę mnie zdziwiła ta biała wieża.

 6. Anonim pisze:

  A problem z przesunięciem w dół punktu z którego patrzymy na czołgach z wieżą z tyłu nie do naprawienia ? Mausy i inne takie są niegrywalne w tym momencie

  • Siema. Kto PL? pisze:

   I do tego problem ze „skaczącym” w niebo celownikiem gdy znika nam cel na wzniesieniu. Wiesz, ze tam jest czołg. Wiesz, że gdybyś strzelił zaraz nad górka, to dostanie bułkę. Ale nie ma takiej możliwości. Czołg znika niewyspotowany a celownik zaczyna mierzyć w Św.Piotra.

   • Anonim pisze:

    Ten bug ze skaczącym celownikiem jest już od niepamiętnych czasów to raczej nie ma co liczyć że łaskawie ogarną ten temat.

   • Elcomandate pisze:

    odkładnie tak jest!!! to wqrwiające na maksa. Ale jak widać WOT nie jest w stanie tego zrobić , może zatrudnia kogoś z gimbazy by im to zrobił . Ale maja mało czasu, bo w maju odchodzą ostatni gimnazjaliści.

 7. Anonimmm pisze:

  A nwet śmiesznie wygladał ten Ekranowiec taką szapę śnieżną na łbie haha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.