Twitch Prime: 15% zniżki na wybrany przez Ciebie pojazd

Oferta dla posiadaczy Twitch Prime WoT 😉

Zachowaj wszystkie czołgi z zestawu Bravo Care dzięki zestawowi uniwersalnemu, w którym znajdziesz czołgi Strv M/42 Alt. A2, WZ-120-1G FT, FV4202 i IS-2 oraz miesiąc dostępu do konta premium i mnóstwo rezerw osobistych!

Cztery eleganckie pojazdy premium grzeją silniki w Twoim garażu:

 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Strv m/42-57 Alt A. 2;
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png WZ-120-1G FT;
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png IS-2;
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png FV4202.

Twój okres wypożyczenia ich wkrótce dobiega końca, więc nie przegap szansy wzięcia ich na przejażdżkę i zwiększenia swoich dochodów w kredytach za bitwę. Ale czekaj, mamy dla Ciebie więcej dobrych wiadomości: możesz kupić jeden z tych pojazdów ze zniżką 15% w czasie, kiedy masz je wypożyczone.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Flapu pisze:

  Kuponu nie można wykorzystać na zakup złota, ofert specjalnych, przecenionych i limitowanych. Czyli praktycznie na nic.

 2. GustawPol pisze:

  Od razu widać, że Bin4r jest w prawie w połowie maratonu na SU :P.
  To nie do końca prawda, że oferta -15% obowiązuje w czasie kiedy ma się je wypożyczone. Oferta jeszcze z Prime Alfa nadal wisi mi w sklepie premium. Dochodzimy, więc do sytuacji, kiedy czołg będący w kalendarzu adwentowym można kupić normalnie w sklepie za mniejsze pieniądze.
  Tak poza nawiasem, WG poczekajcie, gdzieś miałem wolne 400zł na wasze czołgi premium 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.