Wersja 1.3 – data wprowadzenia

Krótka informacja: jak podaje WoT Express, data wprowadzenia nowej wersji na serwerze RU została zaplanowana na 11 grudnia, a dokładniej w nocy z 10 na 11. Z tego też powodu powstaną dwa nowe foldery: /res_mods/1.3.0.0 i /mods/1.3.0.0.

Serwer EU otrzyma patch zapewne następnego dnia, tj. 12 grudnia. Ponadto dzień po wprowadzeniu wersji 1.3 spodziewać się możemy mikro-aktualizacji uruchamiającej Świąteczne operacje. Powstaną dwa dodatkowe foldery: /res_mods/1.3.0.1 i /mods/1.3.0.1 (chyba, że łatka zostanie zaimplementowana wraz z patchem 1.3).

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

23 komentarze

 1. wotlover pisze:

  chce mieć tylko pewność, dodadza magazynek is3a pi tej lacie nie?

  • Anonim pisze:

   Ten magazynek będzie, ale ten czołg to OP nie jest. Zacznijmy od tego, że to nie Defender i nie ma magicznego pancerza. Jedynie co w nim tylko ratuje to te działo i magazynek.

 2. Bolek pisze:

  Po ile będzie najtańszy A po ile najdroższy zestaw paczek w tym roku ???

 3. polishbeer pisze:

  Ja już dostałem całą skrzynkę z maścią na odpowiednie bóle co niektórych

 4. starrshhoping pisze:

  Ja czekam na tego niemca co ma pene 268 na podstawowej. Ma być w skrzynkach. Multi coś wspominał wczoraj na streamie

 5. Bambaryła pisze:

  Moje skrzynki coraz bliżej!! I bliżej!! Tzn że 13 max 14 grudnia będą do zakupienia:)

 6. Vandal pisze:

  pierd o l defendery somua sm na to kazdy czeka

 7. Anonim pisze:

  Ja mam oby dwie wersje defendera i wcale nie jest on taki super jak się to mówi trafić nim z wekszej odległości graniczy z cudem

 8. Anonim pisze:

  a co będzie w folderach res mod? może defendery !!!!!

  • Po co ci to pisze:

   Masc na bool doopska dla takich jak ty 😉

  • KG pisze:

   Rozwala mnie ten płacz o defendery. Ja mam wrażenie ze została nad nim stworzona taka aura super mega OP czołgu, tylko żeby wydoić zaraz hajs od graczy. Wiele osób będzie kupowało miliony skrzynek żeby go wylosować i się na nim ostro przejedzie. Sam sie skusiłem teraz na zakup obj 257U i jestem zawiedziony (nie nie jestem pomidorem wn8 w okolicach 2000), myślałem ze to będzie coś w stylu ISa 7 którego uwielbiam, ale moblisnosc tutaj jest żałosna. Największe rozczarowanie to jednak działo, tragicznie się nim gra, niektóre haubice są celniejsze. Także uważam ze ten pojazd jest zbalansowany i nie każdemu podpasuje, a na bank przeciętny gracz nie będzie kręcił na nim wyników chociażby dobrych.

   • stary pisze:

    Co do mobilności to się zgadzam, a co do działa to jest z nim trochę jak kv2. Czasem potrafi tak strzelić jakby celność miało 0,9 a czasami przysnajpi w garnek. Nie mniej jednak na topce jest to niesamowity czołg i nawet pomidor z dwu perkową załogą jest zagrożeniem w starciu 1na1. Tylko wiadomo jak teraz losuje 8 a w starciu z samymi ósemkami i wyższymi tierami jego czar pryska. Ja kupiłem go zaraz jak wszedł i obok scorpiona g i niemieckiego buldoga (tak wiem jest to lajt) jest to mój ulubiony czołg do zarabiania. Teraz jednak jakbym miał wybierać to poczekałbym na tego is3a i chyba wybrałbym jego choć celność ma jeszcze gorszą 🙂

   • Dalerium pisze:

    Teraz po pathu taki Is3A będzie takie defendery farmił 😀

   • Will pisze:

    Zgadzam się mam Defendera i żeby był przesadzony to może jedynie na top losowaniach w każdym innym przypadku to nadal 8 tier z plusami i minusami gdzie tych drugich widzę więcej. Również nie jestem słabym graczem ale jakoś za dużo nim nie gram bo brak mobilności i średnie działo utrudniają miłą grę, zresztą i tak wszyscy już dawno przestali celować w przód i garnki na wieży zawsze wpuszczają ot i cały OP Defender. Jedynie model czołgu ładnie wygląda 🙂

   • Knjaz pisze:

    257U? Jestes pewien nazywy pojazdu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.