Super Puchar Klanów

ROIDS będą reprezentować region EU podczas tegorocznego WG Fest w Moskwie.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Mietek pisze:

  Czytaj ze zrozumieniem gdyż nic o naśladowaniu nie napisałem tylko o PODPATRZENIU i NAUCE. ”Emocje jak na grzybach?” ktoś tutaj nie ma pojęcia o czym mowa. Tak jak napisałem wyżej to tyczy się grona osób które myślą w grze i są w topowych klanach. Szkoda dywagować dalej na ten temat bo przecież ”mało kogo to obchodzi”

 2. Molkan pisze:

  Czy jest jakiś mod nakładający kamuflarze z tych rozgrywek na zwykłe czołgi?

 3. Anonimmm pisze:

  Mała Mi xd

 4. Mi pisze:

  Domyślam się, że mało kogo to obchodzi 🙂

  • Mietek pisze:

   Może i Ciebie nie, ale mnie tak i myślę że ludzie którzy grają w topowych klanach chętnie to zobaczą, zawsze można podpatrzeć taktyki, zachowania graczy w różnych sytuacjach, dobór czołgów pod mapę itp. Grając w klanie to jest niezwykle istotne, bo przecież walczymy o darmowe złoto, czołgi o których dzbany mogą zapomnieć a także o obligacje które pojawiły się w tym sezonie. Czytanie minimapy to połowa sukcesu dlatego dla mnie to jest ważne + szybka reakcja na to co dzieje się na mapie. Nie da się ukryć że tyczy się to tylko do małego grona osób które MYŚLĄ. Dla innych ten wątek będzie zbędny bo po co czegoś się nauczyć skoro można grać jak zwierzę cały czas i tylko narzekać gold ammo, nowe premki, brak balansu itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.