Kod bonusowy – World of Tanks

Kod bonusowy na emblemat: Herb Moskwy,  ważny do godziny 23:59 CET. Ponadto po aktywacji kodu z automatu weźmiecie udział w losowaniu edycji kolekcjonerskiej World of Tanks.

WORLDOFTANKSRULES

Dodatkowo mamy dla Was kod (nadesłany przez Artura, dzięki 😉 ) na wypożyczenie radzieckiego LT-432: T432M-7ECZU-FGVRM. Tak więc, kto pierwszy, ten lepszy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

22 komentarze

 1. Karol pisze:

  Wiadomo kiedy wyniki konkursu ?

 2. Anonim pisze:

  Kody nie działają .

 3. złoty wibra pisze:

  Gra, w którą wciąż gramy: „World of Tanks” wygrał złotego dżojstika

 4. Mi pisze:

  Lt jest dobry jak masz szczęście do losowania. Pierwsze 40 bitew było wypas. Kolejne 40 to masakra non stop na ciężkie X, IX. W drużynie boty, a tym lt nic się na X nie zrobi, szczególnie jak losuje małe mapy typu Paryż i Himel a jadą na ciebie Typy5heavy. Nawet na dużych mapach jak coś się spotnie to drużyna taka się trafia chyba parkinsonowa. Za dużo było dobrych bitew i dobiera mi jakiś pomidorowych alkoholików z zezem i udarem mózgu.

 5. Nowy pisze:

  Po co udostępniać niedziałający kod ?Co za buraki…..

 6. DziamdziaPL pisze:

  Kod na LT-432 działał 🙂 szkoda , że tylko 25 bitew. Mam t100lt i zastanawiałem się nad zakupem, a w 25 bitew za załogą z kilkoma perkami da się stwierdzić do czego to się nadaje i nadaje się do gry jak najbardziej. Więc się przydał. Podziękowania dla darczyńcy 🙂 Informuje, że byłem pierwszy i kod na LT-432 wykorzystany.

 7. Mondzo pisze:

  Lt nie działa w wot działa 🙂

 8. hamci pisze:

  nawet nie probuje aktywowac… po co komu herb moskwy? rosjanie tu sa na tym serwerze? a konkurs kolecjonerski to sobie mogą brać dzieci o jakies zabaweczki

 9. GBPLPlayer pisze:

  WORLDOFTANKSRULES – nie działa

 10. GustawPol pisze:

  Ile zakupionych LT tyle kodów na 25 bitew krąży po necie a ten jest już wykorzystany. Problem z tymi kodami jest taki, że przez 25 bitew (o ile nie ma się załogi i umiejętności), to bardziej można się do czołgu zniechęcić, niż zachwycić. Chwila nieuwagi i boom, a ten czołg nie jest malutki i wcale nie jest jakiś kosmicznie zwrotny. Jednym zdaniem, mały błąd i do garażu.

 11. Ja pisze:

  Na lt nie działa

 12. Aaa pisze:

  Minęło 20 min, wątpię żeby kod nie był wykorzystany, następnym razem polecam podziękować osobie która udostępniła kod i oszczędzić czasu innym, buractwo wszędzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.