Wieści z SuperTestu – nerf Yueyang

Pan-azjatycki niszczyciel Yueyang.

Niszczyciel X tieru jakim jest Yueyang to silny okręt, mający dobry kamuflaż, szybkostrzelny z możliwością zainstalowania Radaru, co pozwala mu na efektywne zatapianie wrogów. Mała sylwetka powoduje, że sam otrzymuje małą liczbę trafień, a torpedy głębokowodne są bardzo skuteczne przeciw krążownikom i pancernikom. Oczywiście nie możemy zapomnieć o unikalnym dymie, który pozwala na dobre ukrycie się na polu bitwy, walkę o punkty kontrolne i ucieczkę w razie potrzeby.
Te wszystkie czynniki powodują, że ma on znaczący wpływ na bitwę i statystycznie jest dużo lepszy niż inne okręty tej klasy.
Aby to zmienić, zwiększyliśmy czas przeładowania dział o 1 sekundę (z 3 do 4), a przeładowanie torped o 20s (z 136 do 156s). Wpłynie to minimalnie na unikalność tego okrętu, jednocześnie zbliżając go statystycznie do niszczycieli tego samego tieru.

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. eLVIS pisze:

    Zamiast nerfić torpedy wydłużeniem przeładowania trzeba było dołożyć im spota. Gdzieś tak pomiędzy +0.2 km , +0.4 km

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.