Halloween w World of Tanks: Mercenaries

Halloween w World of Tanks: Mercenaries
Coś strasznego się zbliża…

W czołgowym piekle jest niezwykle tłoczno i czające się tam potwory postanowiły wydostać się na ziemię… Od 26 do 29 października dostępny będzie specjalny tryb, w którym zmierzą się halloweenowe wersje czołgów. Każdy z 8 nowych pojazdów premium będzie miał nieziemskie moce, przerażający wygląd i wyruszy do walki na specjalnej mapie Grim Graveyard. Za darmo dostępny będzie czołg Spectre, aby każdy gracz mógł doświadczyć tego unikatowego trybu.

W aktualizacji 4.7, która nadejdzie 30 października spodziewać się można również nowej mapy, nowej frakcji najemników, jak również i innych zmian. Więcej informacji o dokładnej zawartości w momencie wprowadzenia aktualizacji do gry. W chwili obecnej World of Tanks: Mercenaries to ponad 700 czołgów, a wkrótce będzie ich jeszcze więcej. Sowieckie drzewo technologiczne rozszerzy się o 8 nowych maszyn, m.in. o Object 430U, K-91, Object 705A, Object 277, Object 268 v4, Object 705, Object 257 czy IS-M, reprezentujących wszystko co najlepsze w tej nacji.

W listopadzie możemy spodziewać się nowej zawartości oraz niespodzianek. World of Tanks Mercenaries będzie obchodzić dzień weterana czy święto dziękczynienia – szykujcie się na bonusowe doświadczenie, nową nację, zniżki z okazji czarnego piątku i cyber poniedziałku. World of Tanks: Mercenaries otrzymuje darmowe aktualizacje co wtorek, aby gracze mieli nową i ciekawą zawartość do zabawy!

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

  1. Michał #2 pisze:

    Konsole sa gejowe

  2. Michał pisze:

    No to coś nowego.Po woli nudzi mi się zbieranie zielonych „glutów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.