Wieści z SuperTestu – zmiany w mapach

Zmiany w mapach.

Duza wyspa niedaleko południowego punktu rozstawienia (spawnu) na mapie „Gorący punkt”, która przeszkadzała w komfortowym ruchu pancerników została zmniejszona.

Wielka wyspa, która jest w północno-wschodniej części mapy „Łzy pustyni” została przesunięta dalej od granicy.

Dwie wyspy wewnątrz capa A na mapie „Ścieżka wojownika” zostały zastąpione przez jedną. Te zmiany nie wpłyną na bitwy losowe. Jednocześnie ta zmiana wprowadzi różnorodność w bitwach klanowych i rankingowych.

Duża wyspa, która jest na południe od capa C na mapie „Pętla”, zostanie zmniejszona zarówno w wysokości jak i w powierzchni, przesunięta trochę dalej w kierunku wschodnim i obrócona. Ta zmiana pozwoli południowemu zespołowi, grać bardziej efektywnie na wschodniej części mapy. Przejście na cap będzie szersze, a bezpieczne miejsca przy wyspach poprawione.

Mapa „Ziemia ognista” otrzyma wiele zmian, które mają na celu poprawić balans między zespołami, dając obu zespołom równe szanse w kreowaniu taktyk. Dla przykładu, zachodnia cześć mapy stanie się bardziej otwarta, a wyspy w centralnej części zostaną wyrównane ze względu na wysokość.

 

Informacje są wstępne i mogą ulec zmianie.

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.