Supertest: niemiecki MKA

Dzisiaj zaczynamy supertest nowego niemieckiego pojazdu: czołgu lekkiego 2 tieru o nazwie MKA (skrót od „mittlerer Kampfwagen für Ausland”, oznaczający „czołg średni dla innych krajów”, to znaczy przeznaczony na eksport).
 
Kompaktowa świeżynka jest dość zwinna, z dobrym kamuflażem i zasięgiem widzenia. Niezła jest też pula HP. Nie ma jednak mowy o żadnym pancerzu, więc stanie w miejscu pod ostrzałem nie jest polecane. Dla tego czołgu „ruch to zdrowie” to wyjątkowo prawdziwe stwierdzenie. To pierwsza iteracja testu, więc statystyki MKA mogą ulec zmianie. Śledźcie newsy i powodzenia w każdej bitwie!

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png MKA. Wstępne parametry:

Tier: LT-2, Niemcy, premium / prezent / standardowy?
Wytrzymałość: 200
Moc silnika: 200 KM
Moc na tonę: 16,6 KM / t
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 40 / -15 km / h
Prędkość obrotu: 46 °/s
Prędkość obrotu wieży: 38 °/s
Zasięg widzenia: 320 m

Pancerz kadłuba: 25 / 18 / 16
Pancerz wieży: 25 / 16 / 16

Uszkodzenia: 55 / 55 / 65
Penetracja: 50 / 78 / 23
Czas przeładowania: 3,8 s
Rozrzut na 100 m: 0,42
Czas celowania: 2,3 s
Ograniczenia opuszczenia/uniesienia działa: -10 ° / +20 °

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. Cripson_2017 pisze:

  Albo taką Węgierską premke to by było dobre

 2. Janowitsch pisze:

  Ale kupa. Kolejny jak nie sowietikus to hitlersyn. A może by tak dali lolka z Francji. W końcu potęga pancerna w okresie międzywojennym.

 3. Kamyk pisze:

  Jest więcej ciekawszych czołgów których nie ma a można dać jako premium. Typowy czołg dla kolekcjonerów na każdą kieszeń.

 4. PupkaWG pisze:

  Pz I C już się cieszy… 😂

 5. Powiem tak: nie lepiej jest dać konto premium? Na choćby głupi tydzień? Sram tymi lolkami, fajne są ale szkoda czasu na nie… Kto jest za? Napewno aktywni gracze których WG gnoi… Masakra!

 6. Teravius pisze:

  Czy te nieogary nie mogą zrobić jakiejś Chińskiej dwójki? Francuskiej? O czechosłowackiej nawet nie wspomnę! Ale po co, lepiej dorzucić kolejnego szwaba albo ruska…

 7. Anonim pisze:

  Pewnie prezent na świeta :v

 8. Revanche25 pisze:

  O WG wraca do pomysłów z 2015 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.