Sklep 2.0 – odzyskiwanie pojazdów Premium

Wkrótce World of Tanks otrzyma niewielką aktualizację, która wprowadzi zmiany w Sklepie 2.0 i rozwiąże kilka problemów.

20 sierpnia w Sklepie World of Tanks nastąpiła zmiana: początkowo zmieniono tylko jego wygląd oraz pozwolono nam się przyzwyczaić, poprzez dodanie jedynie niezbędnych elementów, takich jak kupowanie najważniejszych dla nas przedmiotów. Przed wypuszczeniem sklepu planowano rozszerzyć listę funkcjonalności, ale wdrożenie zbyt wielu pomysłów na raz mogło znacznie skomplikować mechanikę i niekorzystnie wpłynąć na stabilność. Dlatego zdecydowano się wybrać prostotę i niezawodność, wdrażając jedynie podstawowy zestaw funkcji i rozszerzając go w kolejnych wersjach.

Teraz, gdy dostępne są podstawowe funkcje, WG ma zamiar dodać do Sklepu kilka nowych „ficzerów”, w tym system odzyskiwania pojazdów premium i rzadkich.

Aby odzyskać sprzedane pojazdy premium, będziecie mogli przejść do sekcji „Pojazdy w garażu” w Sklepie i otworzyć zakładkę Odzyskiwanie, gdzie wyświetli Wam się lista pojazdów możliwych do odzyskania, a także informacje, które są Wam do tego potrzebne. Jeśli macie takie pojazdy, to będziecie mieć dostęp do menu odzyskiwania z poziomu garażu. Liczba pojazdów, które można będzie odzyskać, zostanie wyświetlona w karuzeli czołgów, tuż obok „boxów” „Kup pojazd / Kup miejsce”. Z kolei rzadkie pojazdy będzie można przywrócić z poziomu Magazynu.

Jest to pierwsza i nie ostatnia zmiana, która rozszerzy funkcjonalności Sklepu 2.0.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. Ech pisze:

  W tym tempie za rok bedziemy mogli sprawdzic ilosc rzeczy w magazynie podczas ich zakupu.
  Nie ma jak wepchnac na sile graczom niedorobiona alfe sklepu i po kawalku ja poprawiac. I do tego sie tlumaczyc skomplikowaniem. Dno.

  • Nie żaden troll pisze:

   Jeśli dla ich programistów jest to za trudne zadanie, to znaczy, że ci programiście są gó**o warci… Każdy profesjonalista by się zaśmiał.

  • nickname pisze:

   Przypominam, że w tej grze poważnym problemem jest zaimplementowanie innowacyjnego rozwiązania umożliwiającego monitorowanie godziny zwanego potocznie ZEGAREM. Wargaming musi ustalić termin walnego zgromadzenia specjalistów od World of Tanks i World of Warships – w tej drugiej grze zegarek w rogu jest od alfy czy bety, więc po konsultacjach deweloperzy WoTa być może dowiedzą się jak przenieś ten fenomen do innej gry.
   Na szczęście z pomocą przychodzą programiści na wyższym poziomie i mamy mody. Może poratują i przy tym ułomnym sklepie ^^

   • Chyzwar_ pisze:

    Niesamowicie trudnym zadaniem jest też naprawienie czatu lub napisanie prostej aplikacji zewnętrznej (coś jak messenger), jeśli naprawienie czatu przerasta możliwości kilku zapracowanych superprofesjonalistów. Oraz naprawienie dźwięku trafienia. Od dawna to wszystko leży i kwiczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.