Goździk w World of Tanks?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

12 komentarzy
KptKosmiT91

Może to model do tej gry Excalibur?

XD

Zawsze śmieszą mnie stwierdzenia „za nowoczesna”. Przecież WG ma w ***** realia historyczne i jak coś jest zbyt nowoczesne to oni po prostu to nerfią. Społeczność uja się zna na broni pancernej to tego nie dostrzegają…

dariusz.77

Byłem celowniczym w wojsku na tej własnie hałbicy 2S1 gizdzik super bedzie postrzelac z niej wot.

Anonimowo

To już prędzej wejdzie do Excalibura.

Salka

A dlaczego on niby miałby być w linii niszczycieli czołgów, skoro to jest samobieżna haubica, czyli mówiąc po wotowemu artyleria?

Kamoljor

Nie wiem ale np. ISU-152 też jest działem samobieżnym

Decybel

A goździk haubicą, wiec co to ma ze doba wspolnego?

dj_media

Ten jak i parę modeli nowszych pojazdów się pokazało jako niby do wota, ale zapewne pochodzą z wycofanej produkcji od WG gdzie miały być nowsze maszyny.

robertunio

Ten pojaz to raczej powinien być na 11 tierze za milion golda.

Yanq

Raczej 15mln

maeroxxx

kiedyś pracowałem w hucie im . Marcelego Nowotki w Ostrowcu Św na wydziale wojskowym Montowni i brałem udział w produkcji tego pojazdu, jak się pojawi w WoT na pewno będę nim grał. W hucie wykonywano tylko kadłub a całość montowano w Stalowej Woli

Snive

Ehhh, juz myslalem ze jakis premium arta na 8tierze a szkoda, bo bym kupil :P.
Choc wedlug wota to powinien byc na 9/10tierze