Supertest: KV-5 i FCM 50 t

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

23 komentarze

 1. SteFal napisał(a):

  Widzę że tak samo jak przy ISie 6 wargaming zakochał się w liczbie 182

 2. Marco napisał(a):

  W FCM problemem jest camo. Tak papierowy czołg jet wykrywany z KAŻDEJ odległości….

 3. DGN napisał(a):

  FCM tak naprawdę dostanie dwa bufy, a nie – jakby wynikało z opisu – pięć. Trzy z punktów, to jedynie efekt tych dwóch wzmocnień.
  Czy to mu wystarczy? Nie jestem pewien. Mam od dawna i gdy wróciłem w marcu po trzyletniej przerwie do WoTa, to puściłem nim kilka (dosłownie) bitew. Nigdy na nim nie błyszczałem, ale teraz wydał mi się kompletnie niegrywalną padaką.
  Według mnie jemu bardziej potrzebne jest skrócenie czasu celowania, i poprawienie samej celności (żeby nie sadził takich kalafiorów), niż cokolwiek innego.

 4. JasioF napisał(a):

  czy wiadomo coś o poprawie peny dla KV-5 dla pocisków premium? Obecnie to jest tylko 219 mm – mniej niż IS-3 na zwykłych. Jak wyjedzie na niego taki O-Ho czy VK100.01, to w weak spoty jest ledwo 50-60% szans na przebicie. Mogliby tak poprawic penetrację pocisków premium równą przynajmniej podstawowej penetracji takiego KV-4 (227mm), albo Liberte (232), żeby zwiększyć prawdopodobieństwo przebijania tych weak-spotów.
  .

 5. Banzai napisał(a):

  I tak minimum peny to powino być192 a max 202 to starczy na wienkszość laitów medów i tedeków i niektóre ciężary bo z tą celnością np isa 6 112 wz111 i kv jest różnie

 6. Popsuty pojazd napisał(a):

  Wiem że mm zostaje preferencyjny, ale kartofel tez nie mial być już w sprzedaży!!!!! Wszystko idzie w kierunku +2 -2

 7. Kv-5 napisał(a):

  Teraz Kv-5 przyjemnie się gra a po tych boostach to już w ogóle będzie wymiatał! Tylko modlić się żeby nie przywrócili go do sprzedaży.

 8. Anonim napisał(a):

  Fcm troche za mocny bd 😛

 9. Tomek.Z napisał(a):

  Niech mi dadzą na FCM-a działo z magazynkiem ze Skody X tieru, lub chociaż IX i może mnie rzucać na X-tki….

 10. Anonim napisał(a):

  Przed zmianami też jest grywalny. Ale dla większości zdebów taki nie jest, bo „jest czołgiem ciężkim i ma mieć pancerz milion mm pancerza z każdej strony”.

 11. Popsuty pojazd napisał(a):

  Zaraz okaże sie ze fcm to taka perełka jak type 59, e25 co jest oczywiście blefem……. Aż żal sie wypowiadać.pl

 12. Mikes napisał(a):

  kiedy serwer testowy ?

 13. Kuba napisał(a):

  Dziękuję za FCM 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.