30 dni premium + BT-7A gratis

Jeżeli zastanawialiście się nad zakupem 30 dni dostępu do konta premium, to jest ku temu dobra okazja. W sklepie pojawił się zestaw: BT-7A oraz 30 dni premium za 39,89 zł 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

23 komentarze

 1. Shager pisze:

  Witam.mam pytanie.czy jeśli posiadam go w garazu to rekompensata jest w srebrze czy złocie?pozdrawiam

 2. gela pisze:

  śmieszny jest bardzo żwawy, z celnością chudo ale fajnie się nim gra,
  w pasku w nazwie wyświetla art więc gracze wrzucają na czacie że kiepski artylerzysta

 3. szczecinianin pisze:

  A mi za 11 dni kończy się premium ….:(

  • C/H pisze:

   Zdążysz 🙂 Kazdy taki zestaw trwa 30 dni, ja osobiście mam nadzieję że sam zdążę, bo kupiłem tydzień temu premke z tym szajs’o’czołgiem, którego nazwy nie pamiętam xd

 4. Teravius pisze:

  Fajny sposób znaleźli na dystrybucję tych małych lolków. Można nadrobić braki w kolekcji. Ja czekam aż dadzą M3 Light kiedyś.

  • szczecinianin pisze:

   No a jak 😀

  • The_Apeir0n pisze:

   M3 light watpie zeby dali, to jest najrzadszy przezent bo z 2011

  • DGN pisze:

   I po co Ci ta kupa… złomu M3 Light?
   Mam to od dawna. Ale też musiałem „polować” na niego, żeby zdobyć. Zagrałem tym 5 (słownie: PIĘĆ) bitew. I nie mam najmniejszej ochoty do tego wracać. Mimo tego, że nie jestem jakimś „zboczeńcem” grającym tylko na Sci-Fi tierach (8+). Gram głównie tiery 5-7.

   P.S. Z ciekawych tanków mam tez Grosstraktora, który po wejściu do gry był OP masakratorem, a teraz – mimo lepszego MM +1 – jakoś jest gówniany do kwadratu.
   świetność tych niezłych „lolków” jak Pz S25, T-127, Grosstraktor, M3 Light, (mam wszystkie) dawno temu minęła.

   • DGN pisze:

    Jeszcze dodam, że niektóre niziutkie tierowo prem-lolki miały sens, gdy można było robić tzw. „troll plutony”, np. taki wypasiony w załodze i w osprzęcie M2 Light z drugiego poziomu na 8+ tierach…
    A teraz? Gdy grają w zasadzie tylko na swoich, do niczego się nie nadają.

   • Teravius pisze:

    Bo jak będzie okazja, to chcę go dodać do kolekcji. Poza nim mam wszystkie. Nawet Te-Ke. A M3 Light wiem, że był kiedyś za ukończenie tutoriala, ale ja grałem już zanim go w tej formie dali, to go nigdy nie dostałem. Taki ot kaprys. Jak będzie za free do 30 dni premki, to czemu nie?

    • Anonim pisze:

     No ja czekam tylko na tego Te-Ke, bo tylko tego mi brakuje. I prędzej, czy później i tak go dadzą, bo skoro dali Tetrarcha, to wątpię, by i go nie dali. Zwłaszcza, że ten Japończyk to cienias jest w porównaniu do radzieckiego tworu (będący w istocie brytyjską konstrukcją).

  • Janowitsch pisze:

   Słabiutki.

 5. JanuszNosacz pisze:

  Kurła dały by gratis jakiego Diker Manxa to bym pszynajmiej mnioł 6 poziom czołku, a nie czfarty jak teras

 6. Boli mnie w krzyżu pisze:

  To jest czołg który na jedną udana bitkę będzie miał 3-4 kiepskie. Jest papierowy, slabo celuje, skupia i często bardzo słabo wchodzi. O ile pamiętam pena to tylko 38mm

 7. casual pisze:

  Jesli nie lubisz niskotierowe bitwy to tak. Na plus ma wysoka prędkość i obrażenia. Przy losowaniu z kartonowymi przeciwnikami zrobisz im duże kuku. Ma przecietna celnosc, ale o dziwo na dystansie do 100 metrów trafia dosyć często w ruchu.

 8. Goodall pisze:

  Warto kupić BT-7A?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.