Co nas czeka w przeciągu najbliższego roku w World of Warships

Kilka dni temu pojawił się dość tajemniczy wpis pokazujący plany Wargamingu na nadchodzące 12 miesięcy. Dotyczył on gry World of Warships i prawdopodobnie został stworzony przez jednego ze zwolnionych pracowników. Wszystkie informacje podane w tej notce nie są potwierdzone, tak więc należy je traktować z przymrużeniem oka, bardziej jako ciekawostkę niż rzetelną informację. Zwróćcie uwagę na niedługi czas, w którym WG zacznie zmieniać gameplay lotniskowców! Dla tych którzy chcą posłuchać co o tym myśli MageT udostępniamy jego filmik poniżej.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

7 komentarzy

 1. Czołgiem pisze:

  Ruskie trolle tutaj? Putin uciekaj gdzie pieprz rośnie, a Polaków i Naszą cebulę zostaw w spokoju!

 2. Anonim pisze:

  Nic. Gra umarła została frustracja. Good job WG.

  • barula pisze:

   Według statystyk serwerów ma się dobrze!

   • J_jW pisze:

    Jeśli chodzi o liczbę graczy i gier pewnie tak. Jest straszliwy problem z graczami, którzy „dorwali” się nagle do okrętów z najwyższego tieru, a ani nie potrafią nimi grać, ani nie maja wielopunktowych kapitanów, żeby coś doszlifować, ani srebra, żeby coś zmodyfikować, ale mm nie wybiera, X to X, nieważne co w środku. Dość upokarzających gier, gdzie drużyna parę razy z rzędu nie potrafi dosłownie nic i przegrywa 10:1 albo nawet 20:1.Skandal, musi być jakiś uczciwy mm, a nie ciągle upokarzający, bo zygać się chce… Bazowanie na gimnazjalistach i wagarowiczach ma krótkie nogi, bo się w końcu znudzą, a tych których gra interesowała w końcu zabraknie. Na Hindenburgu miałem prawie 60 % odsetek zwycięstw, Może to dla kogoś niewiele, ale teraz nie mam nawet 50/50, a jakiś nieogarnięty gamoń z 30%poucza mnie jak mam grać. Czemu gramy w jednej lidze w losówkach?

  • BIGBOG420 pisze:

   lol następny ape, wows ma coraz większą popularność wystarczy popatrzeć na numerki, ale taki polaczek cebulaczek tego nie rozumie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.