Supertest – dwie mapy HD: Miasto duchów i Granica Imperium

Dzisiaj ruszają na Superteście prace nad dwiema mapami HD: Miastem duchów (znanej jako Ghost Town, Lost City to nazwa robocza) i Granicą Imperium (Empire’s Border).

Część z Was może wspomnianych map nie kojarzyć – na Mieście Duchów, mapie o symetrycznym układzie można było zagrać w trybie Bitew drużynowych w formacie Ataku / Obrony, zaś druga z nich może być znana osobom, które śledzą chiński serwer. Nazywa się Granica Imperium i jest dostępna tylko w tamtym regionie. Jej cechą charakterystyczną jest duża rozpiętość pionowa, mogąca przywodzić na myśl Smoczą Grań czy Północny-zachód. Devsi sprawdzą, czy taki typ map dzisiaj sprawdzi się lepiej niż kiedyś.

Obecnie deweloperzy chcą przetestować te mapy pod kątem rozgrywek w bitwach losowych 15 na 15. Sprawdzą, które tiery pojazdów czują się na nich komfortowo i zbiorą jak najwięcej informacji o ewentualnych problemach, jakie mogą na tych mapach wystąpić (pozycje strzeleckie, balans punktów spawnów itd.). Jak tylko Supertest się zakończy zdecydują, czy lokacje te trafią do puli map bitew losowych na wszystkich serwerach.

Granica Imperium (Empire’s Border)

Film poglądowy nowej mapy:

Minimapa:

Zdjęcia:

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Miasto duchów (Ghost Town / Lost City)

Film poglądowy nowej mapy:

Minimapa:

Zdjęcia:

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. GGCW_MAJKOWHY pisze:

  ++

 2. GGCW_MAJKOWHY pisze:

  Binar, wiesz może czy Ghost Town może wróci do 7v7?

  • Bin4r pisze:

   Póki co nic więcej na temat tej mapy nie wiadomo. Niemniej w Q&A, które dzisiaj opublikowaliśmy Czuwałow wspomniał, że postarają się przywrócić więcej lustrzanych map, szczególnie pod rozgrywki esportowe, więc szansa istnieje. (jeżeli to miałeś na myśli)

 3. szczecinianin pisze:

  W końcu jakieś nowe mapy ..:)

 4. pepeh pisze:

  Czy granica imperium to nie przypadkiem stara ukryta wioska?

 5. OXI pisze:

  Może mi ktoś to wyjaśnić dlaczego na mapie pojawia się Sierp i Młot symbol komunistyczny, spopularyzowany po rewolucji październikowej. Przyjmowały go do swoich emblematów partie komunistyczne na całym świecie. Pojawia się również pomnik Lenina rosyjskiego polityka komunistycznego, organizatora i przywódcy rewolucji październikowej. Może jeszcze podrzućcie na mapę pomnik Stalina i Berii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.