Community Contributor na legalu czyli oficjalny program dla współpracowników

Kapitanowie!

Mamy wspaniałe wieści dla tych, którzy są na bieżąco z wydarzeniami w społeczności WoWS. Rozpoczął się globalny Program współtwórców społeczności. Daje on pole do popisu graczom, którzy chcą opowiadać nam o mechanice gry, testować i recenzować okręty lub po prostu zabawiać nas swoimi streamami z gry. Ich prace można zobaczyć na specjalnej stronie (umieszczono tam WYBRANYCH współpracowników – red.)

Żeby zachęcić Was do tworzenia treści o wysokiej jakości, udostępniamy kanał bezpośredniej komunikacji z deweloperami, wczesny dostęp do testowanych okrętów oraz inne użyteczne narzędzia. Chętnie również spotkamy się z Wami osobiście, żeby omówić możliwości współpracy oraz ulepszenia gry. Przykładowo, nie tak dawno zorganizowaliśmy pierwsze międzynarodowe spotkanie w Sankt-Petersburgu z okazji uruchomienia programu.

Dodatkowo, nasi bohaterowie będą rozróżnialni dzięki specjalnej grupie na forum „Contributor”, specjalnej fladze, kamuflażowi i naszywce.

 

 

Jeśli tworzycie filmy o World of Warships, prowadzicie streamy lub piszecie interesujące artykuły i jesteście zainteresowani uczestnictwem w programie, otwórzcie ten link, pod którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

A teraz najbardziej interesująca część: co to wszystko oznacza dla oglądających i czytających? Otóż będą oni mogli otrzymać nowe, unikalne prezenty, które uczestnicy programu co miesiąc rozdawać będą na swoich kanałach.

 

 

Śledźcie swoich ulubionych blogerów, a będziecie mogli otrzymać kody bonusowe na specjalne kamuflaże subskrybentów, dostępne tylko w ramach tego programu. Poza tym, że będą one atrakcyjnie wyglądać, to zapewnią one standardowe premie bojowe oraz +150% PD na bitwę, +50% PD dowódcy na bitwę oraz +100% Wolnych PD na bitwę. Połączcie to z bonusami ekonomicznymi, a doświadczenie napływać będzie wielkimi falami!

 

 

Od czasu do czasu rozdawane będą również specjalne kontenery, wyłącznie w ramach tego programu. Po otwarciu tego kontenera otrzymacie jedną z wartościowych nagród: 50 kamuflaży subskrybenta, zestaw rzadkich sygnałów ekonomicznych, 100 000 Wolnych PD, a nawet okręt Premium VIII poziomu.

 

 

Bardzo doceniamy wkład uczestników w program i mamy nadzieję, że te wieści ucieszą zarówno ich, jak i publiczność. Jak to się mówi, dajcie „łapkę w górę” i suba! Do następnego razu!

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.