Wersja 1.0.1 – rebalans francuskich czołgów ciężkich

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. sl napisał(a):

  Ahahahahaha i ani słowa o amx 65 t…65 nie jest najgorszą 8 w grze, bo aby w ogóle można było oceniać, trzeba brać udział- a to guano jest po prostu bezużyteczne, jest totalnym przeciwieństwem już nawet nie złotej zasady o wyśrodkowaniu trzech cech w czołgu, ale jej totalną odwrotnością, przecież ten syf nie posiada za grosz mobilności, pancerza, czy uzbrojenia! Wymaksowany? Papierowa, płaska wieża i rozrzutnik gnoju, niby alfa jest, ale ludzie, czas skupiania, celność, długość przeładowania…stockowy? Wieża pozwala na grę na hulldown, tylko gdzie, skoro kadluba się nie da nigdzie schowac, a 100 zachowuje się jak troll gun, wieki skupia, a jak udało mi się trafić w jednej bitwie 2 strzały pod rząd z 5 metrów w sylwetkę czołgu przeciwnika, pisalem do supportu, że to jakies bugi…przecież to jest policzek w twarz, 65t jest specjalnie wrzucony, aby ludzie dostali załamania i topili gelda na wolnego expa, is m? POdobna sytuacja, na stocku jet niegrywalny, po odkryciu wieży i działa nagle stajesz się mordulcem w czerwieni, po co się męczyć, topić gelda!

 2. IloveWG napisał(a):

  Widzę że amx 65t jest według nich zbalansowany…

 3. stud3nt napisał(a):

  To ja w takim razie grzecznie się zapytam: gdzie jest wyczekiwany potężny buff (można go nazwać rebalansem, jak kto woli) śmierdzącego, rozwodnionego i zmieszanego z moczem, scierrrrwowatego gnoju – AMX 65t? Tego samego, którego nędzna i budząca odrazę podobizna widnieje pod listą zmian w tym artykule?

  • Płaczek napisał(a):

   Dobre pytanie. Czołg wspominam jako przeciętną maszynę do odbębnienia (gdyby nie fajne działa do wyboru i jakiś tam pancerz na stock wieży). Dopiero następca jest przyjemny w grze (nawet stockowy). 8 tierowi powinni poprawić mobilność, bo ona jest po prostu tragiczna. Maksymalną prędkość chyba tylko widzi jak zjeżdża z górki.

 4. Szczecinianin napisał(a):

  No i fajnie …Akurat gram sobie amx m4 45 by mieć ta kolejną VIII i takie zmiany cieszą mnie …

 5. Gogli napisał(a):

  A ja się pytam kiedy dodadzą T-44 lwt, rok temu był na supertescie i dalej go niema, a ja potrzebuje czegoś do robienia załogi na tej linii..

 6. TAK napisał(a):

  TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK . NARĘŚCIE COŚ ZROBILI DOBREGO .

 7. ; napisał(a):

  niema czegoś takiego jak „rebalans” jest balans albo
  niezbalansowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.