Nowy rodzaj promocji na serwerze RU

Na serwerze rosyjskim po raz kolejny mamy do czynienia z dość oryginalną promocją. Niektórzy gracze otrzymali prostą misję, za której wypełnienie otrzymają 3 dni konta premium. Wszystko co muszą zrobić, to:

 • Zadać 25 000 punktów uszkodzeń;
 • Zniszczyć 15 czołgów przeciwnika.

Wszystko to można zrobić w dowolnej liczbie bitew. A co Wy sądzicie o tego typu promocjach? Chcielibyście zobaczyć je na naszym serwerze?

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. Hornet pisze:

  Nie ma co się zastanawiać. Na ruskim serwerze jest już dostępna włoską premka, a u nas maubrecher który jest tak słaby że był totalna klapą sprzedażową.

 2. tankista4 pisze:

  Nie. Nie chcemy. Precz z darmowym kontem premium.

 3. Anonim pisze:

  Jak by chociaż raz na tydzień robili misje na 100-300 Golda to ludzie by grali na pewno więcej ewentualnie jak juz tak chcą zarabiać i takimi skąpymi chujami są to dwie misje na tydzień po 100 k kredek i 50 Golda było by dużo przyjemnie ale nie nawiązali kontakt z face it i ***** graj zbierają punkty i masz cos free o *****.

 4. Szczecinianin pisze:

  Dla mnie jak najbardziej…Bardzo ciekawa oferta i jest to sposób by w jakiś sposób przyciągnąc graczy ..

  • zxc pisze:

   Moze nie tyle co przyciagnac, co naklonic graczy do kupna premium konta. Na ru i tak sporo graczy gra. Ile tam maja serwerow? 6 chyba… Niech chociaz z 10% zobaczy ze kredki i exp lepiej leca i sie skusi jeden z drugim..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.