Nowy rodzaj promocji na serwerze RU

Na serwerze rosyjskim po raz kolejny mamy do czynienia z dość oryginalną promocją. Niektórzy gracze otrzymali czołgi premium w wypożyczeniu – na okres 20 bitew, a wraz z nimi specjalną misję, która zapewnia na ten pojazd specjalną zniżkę. Jak to wygląda w praktyce? W ciągu 20 bitew mamy do zrobienia określoną liczbę uszkodzeń. Czym więcej ich zadamy tym większa zniżka nas czeka.
 • 25 000 uszkodzeń w ciągu 20 bitew – 10% zniżki na FV4202;
 • 35 000 uszkodzeń w ciągu 20 bitew – 25% zniżki;
 • 42 000 uszkodzeń w ciągu 20 bitew – 50% zniżki.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

W zależności od proponowanego przez deweloperów pojazdu, liczba uszkodzeń może się nieznacznie różnić. A co Wy sądzicie o tego typu promocjach? Chcielibyście zobaczyć je na naszym serwerze?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. podoba mnie sie to pisze:

  wie ktos czy albo kiedy to wprowdza na nasz serwer?

 2. Aa pisze:

  Gold się będzie sypał przez 20 bitew

 3. Roophert pisze:

  Nie to, abym był zainteresowany którąkolwiek obecną premką…
  … ale możliwość przetestowania pojazdu, sprawdzenia jak mi nim idzie (np. czy uda mi się osiągnąć cel 42k obrażeń), a w zamian za to zniżka (premiująca lepszych graczy) – IMO pomysł bardzo fajny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.