Wersja 9.22 zaczyna Nowy Rok z wielkim hukiem

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

36 komentarzy

 1. Dalerium napisał(a):

  Gdzie są ci „znawcy ” co pisali że nie dostaniemy niektórych czołgów za free 😀
  wpadło mi dokładnie 3x-9 tki i po sprzedaniu 5100,000 kredek :)Od 7 lat gry w wota , widzę te ameby tak piszące a potem zdziwienie że nie zrobili(wyexpili) czołgu lub nie kupili t34 jak dawali za free.
  tam samo pisali jak cirqoflex expił IS na tego patha (na nową linie)- to tez było wielkie zdziwienie PO CO ? lol po to że jak wyszedł teraz path ot odrazu sobie odblokowałem iSM

 2. Anonim napisał(a):

  Rzeczywiście mm został poprawiony! Na 13 bitew na is-m, żadna (nawet pierwsza) nie była na topie, brawo WG! MM jest coraz to lepszy, niedługo 3 na 10 będzie rzucało

 3. bartas napisał(a):

  Zauważyliście, że są aktywne misje na obligacje (te które były nie dawno) do 29.012019. To znowu jakiś błąd WG czy będą dostępne?

 4. sc napisał(a):

  czy po otrzymaniu obj 257 powinienem razem z nim dostać załogę 100%?
  miałem przed aktualizacją T-10

  • JasioF napisał(a):

   chyba jednak załogi nie dostajesz – zostaje na T-10 (ewentualnie dostajesz darmową załogę, czyli 50%) – tak zawsze było, więc sądzę, że teraz też tak jest. Nie pamiętam jak było na teście publicznym, ale skoro nie zauważyłem, to znaczy załoga z T-10 została na T-10 a nic nie było na nowym Ob.257.

   • Maciej napisał(a):

    Jak dla mnie i tak super, byłem przekonany że T-10 będę musiał odkupić, a tu proszę. No WG jednak potraficie być dobrzy 🙂

 5. Siema. Kto PL? napisał(a):

  „Aktualizacja 9.22 wprowadzi do drzewa technologicznego dwa niezapowiedziane pojazdy.”
  A za chwilę:
  „(…)odpowiednie pojazdy zostaną dodane w najbliższych aktualizacjach.”
  Masło maślane.

 6. BRTMN napisał(a):

  Radzieckie SUki dostały w dupę i to ostro. Rozumiem, ze chcą by walczyły na bliskim i średnim dystansie to można zmniejszyć prędkość pocisków by zmusić graczy do tego. Ale ujebac ponad 10 stopni obrotu to ja już nie rozumiem… Co za zjemy genetyczne pracują nad balansem?! Przecież te dwa czołgi były rewelacyjne!

 7. Dziwny_Dywan napisał(a):

  Już myślałem że do sprzedaży trafi kirovets 1…

 8. W którym dacie nie skończoną ilość Golda, Złota, XP żeby gracze mieli do wyboru albo serwer z nieograniczoną ilościa XP, złota, golda lub zwykły serwer na wbijanie czołgów według mnie to by byl sztos !!

  • NiezlySzajs napisał(a):

   Każdego roku była tylko zniżka na Valentine II (14 lutego są walentynki), a teraz dają za darmo i to jeszcze z rezerwami (misje są BARDZO łatwe). WG ładnie zaczęło ten rok, dodając wierzchołek drzewa na dopiero co wprowadzoną linie francuskich HT i jeszcze chiński nowy rok gdzie dodali misje która trwa miesiąc (nawet pomidor jest w stanie ją wykonać). Więc korzystajcie albo odinstalujcie WoTa, by nie mieć więcej „tych dni”.

 9. ax napisał(a):

  czyli jak chce t25 pilot wymienic na lowe to ile musze dopłacic?

 10. h8 napisał(a):

  a cebulaczki tylko jojczą, ch… kogo obchodzą wasze gorzkie żale
  lament odwalacie jakby ktoś tu mial wplyw na WG lol

 11. sda napisał(a):

  No zaje*ście w ujj, bafujecie op ruskie medy za miast zbafować linie A-44 – ten czołg to najgorsza siodemka jaką grałem. Nie dosć że działo to rozrzutnik gnoju, wali gdzie popadnie to jeszcze papierowe boki które powinny pomóc przy side scrapie (wieża z tyłu)

  • Anonim napisał(a):

   Naucz się nim grać to nie będziesz narzekać pajacu. A-44 to jeden z lepszych medów dzięki niezwykłemu działu, które… Nie służy do snajpienia. Na bliskim dystansie daje radę, a sieknięcie za 300 daje sporo funu. Rozumiałbym te żale, gdyby pojazd był wolny czy coś. Ale nie… On jest bardzo mobilny.

   • sda napisał(a):

    niezwykłemu działu? haha poza tym że wali za 300 i ma pene 167 to nie ma żadnych innych zalet. Skupia godzinami, celność jak u KV2 a na deser praktycznie zerowe opuszczanie działa. Pancerz na papierze 150mm co z tego jak i tak wszystko wchodzi w niego. Jedyny plus to że jest mobilny ale co z tego jak taki powinien być wiec niczym się nie wyróżnia na tle innych medów. A ta wieża z tyłu to chyba tylko po to żeby tyłem wyjeżdżać, bo zanim pokaże wieże to koleś już zdąży nam przywalić i w połowie przeładować

    • Hehehe napisał(a):

     W takim razie grasz jak gówno na dodatek bez modułów i bez jakiegokolwiek wyczucia mordko. Każdy gracz który coś tam potrafi na niego nie narzekał więc to Ty masz braki nie czołg

    • JasioF napisał(a):

     Na pewno inny czołg od pozostałym medów, następny po nim Ob.416 to właściwie TD, za to 9 tier jest w jakimś sensie bardziej podobny do A-44.
     Świetny czołg do gry na bliskim dystansie, gdzie łatwo można strollować inne medy albo lighty – trzeba tylko sie kątować (side-scrapping).
     Porównaj sobie te 7-e poziomy:
     https://tanks.gg/compare/a-44?t=kv-13~t-43~t-34100~leo~panther~t20
     A tu z T-43:
     https://tanks.gg/v0922ct2/tank/a-44/model?cs=t-43&cv=v0922ct2&vm=live
     czołg do walki w zwarciu. Pamiętam jak kiedyś załatwiłem jednego fioleta w T49 (US lekki czołg) – ten walił z trolla z HE w gąski albo w mój mocny pancerz przedni, a ja go obiłem z HE. Pamiętam że się nawet zdziwiłem, ze wygrałem z nim walkę bezpośrednią, RNG mu nie dopisał, bo dostałem w gąski za zero DMG, choć też starałem się mu ułatwić trafianie w gąski zygzakując.

  • Antek napisał(a):

   To chyba nie grzałeś Chi-Ri

 12. Łobuz napisał(a):

  Jeśli przypisanie gracza do bitwy zajmuje zbyt dużo czasu, system losujący może dodać więcej trybów bitwy do tych, które zaznaczyliście. Jeśli czas oczekiwania przekroczy 50 sekund, dołączycie do pierwszej dostępnej rozgrywki w dowolnym trybie.

  NO ŻENADA!

  • Siema. Kto PL? napisał(a):

   „Nie chcesz, nie lubisz grać szturmu czy bitwy spotkaniowej? Pokażemy Ci w jak wielkim jesteś błędzie! WhoreGaming”

  • JasioF napisał(a):

   a zdarzyło się wam kiedykolwiek czekać te 50s na bitwę? Mi chyba maksymalnie to z 10 sekund, a najczęściej wchodzę do bitwy w ciągu 1-3 sekund od kliknięcia [Bitwa]

 13. Szczecinianin napisał(a):

  No i fajnie 🙂

 14. Anonim napisał(a):

  WoT zaczyna z wielkim hukiem, czyli wywali serwery na tydzień?

 15. Artio napisał(a):

  Dodane do sklepu czyli będzie można za golda kupić te pojazdy w grze czy nie ?

  • Orange napisał(a):

   ZA GOLDA ?!
   to by było bez sensu dla wg, przeciez po swiatecznych paczkach niemalze kazdy ma po 20,30k golda.
   😉

   • maciekmel napisał(a):

    Tak, bo każdy kupił 100 albo więcej skrzynek z nadzieją na Typa 59… jasne

    • Xtankers napisał(a):

     Przecież o to im chodzi, wydasz golda na czołgi które do tej pory były w sprzedaży przez tydzień raz na cztery miechy(albo rzadziej), golda braknie i trzeba będzie dokupić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.